מבחן רמה באנגלית

אחד השלבים החשובים לפני שתלמיד נרשם לקורס , זה זיהוי רמת האנגלית של אותו תלמיד. זיהוי והתאמה נכונה הנם 80% להצלחת התלמיד בקורס בו יבחר ללמוד לא משנה באיזה תוכנית מדובר.
קורס אנגלית בו כל התלמידים נמצאים באותה רמה הוא אידאלי. המדריך יוכל להתחיל להתקדם ולהעשיר את השפה שלהם כבר לאחר שיעור אחד של היכרות וחזרה. בתי הספר הגדולים יודעים כי כאן מסתתר סוד ההצלחה, כאשר יש אחידות בין התלמידים קל יותר ללמד ולהעביר שיעורים מוצלחים.
תלמידים ברמה מתקדמים שכבר יודעים אנגלית ברמה בסיסית או בינונית לא צריכים לבזבז את זמנם ולהירשם אל קורס אנגלית רגיל למתחילים. כשמתפשרים ומצטרפים לבתי ספר בהן אין מבחר גדול של קורסים התלמיד לא באמת ממצה את יכולתו ואזי לא מתקדם ברמה או לחילופין הולך אף אחורה. בברליץ המבדקי רמה נעשים בצורה יסודית על ידי יועץ מומחה ולא בכדי העדיפות הינה להגיע לפגישת יעוץ ולעשות את המבדק מול היועץ לימודים . בברליץ אנו מציעים 10 רמות לימוד . החל מרמה A תלמיד שאין לו בכלל רקע בשפה ואף לא יודע אותיות ABC ועד רמות 9,10 שהם רמות שפת אם. . הצוות המקצועי שלנו מנוסה בהבחנת הרמות זאת לאחר כמויות אדירות של מבדקי רמה שאנו מבצעים מדי שנה לשוק הפרטי, שוק עיסקי, תלמידי משרד הביטחון , החוץ ועוד.

מבחן רמה באנגלית

מבדקי רמה בשוק העיסקי:

  1. גם בשוק העיסקי אנו מקיימים מגוון מבדקי רמה וזאת על מנת לבחון רמות תלמיד במיומנויות עיסקיות שונות כגון: אוצר מילים עיסקי, כתיבת מיילים, מצגות ועוד. ניתן להזמין אותנו לחברה או ארגון ולקיים במקום מבדק רמה לכמות בלתי מוגבלת של מועמדים. כל מבדק נמשך 5-7 דקות.
  2. תלמידים בעלי שפה זרה שאינה אנגלית גם כן יכולים לעבור מבדקי רמה בשפות שונות בתאום מראש עימנו.
  3. מבדקי רמה התאמת עובדים לחברות וארגונים – חברות שאין להם את הכלים לבחון רמת מועמדים חדשים לתפקיד שדורש רמת אנגלית גבוהה יכולים לקבל שירות של מיון וסיווג מועמדים שלהם מבחינת האנגלית. החברה שולחת פרטי תלמיד, דרישות תפקיד , דגש בנוגע לצרכי האנגלית בתפקיד המדובר ועוד. ברליץ תזמן ותקבע עם המועמד הגעה לאחד ממרכזי הלימוד שלנו ואחד המורים המקצועיים שלנו יקיים את המבדק מול התלמיד בכתב ובעל פה . החברה ששלחה את המועמד תקבל מיד לאחר מכן דוח מסודר בנוגע ליכולת המועמד בכל היבטי השפה וחוות דעת מסודרת .
Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים