מהן השיטות הקיימות ללימודי שפות זרות?

בעולם שבו יש יותר ויותר קשרים בין בני אדם ממדינות שונות, שליטה בשפות נוספות היא יתרון משמעותי ואפילו צורך הכרחי. בהתאם, ישנו ביקוש נרחב ללימודי שפות שונות, ובאופן טבעי גם מגוון רחב של שיטות לימוד. בפרט תמצאו שיטות אפקטיביות בברליץ, שמקנה יכולות דיבור, קריאה, כתיבה והבנה ביותר מ-60 שפות, בלמעלה מ-70 מדינות כבר יותר מ-140 שנים.

לימודי אנגלית תוך שבועיים

מדובר בתוכנית שפותחה על ידי המומחים שלנו במיוחד עבור מי שחייב לרכוש שליטה ברמה גבוהה בשפה הנפוצה ביותר בעולם בזמן קצר מאוד. לכאורה משימה בלתי אפשרית – בפועל תוך שבועיים כבר תוכלו לדבר בביטחון ולנהל שיחות שוטפות, גם אישיות וגם מקצועיות.

לימוד אנגלית באופן אינטנסיבי שכזה – 5 שעות ביום – מחייב מורים מיומנים שיוודאו שבכל דקה ודקה מופקת מקסימום תועלת, ושיעורים שבהם ישנם 2 מורים ביחד. מרכיב משמעותי נוסף בתוכנית הוא סימולציות שמדמות מצבים רלוונטיים לאדם (מסמול טוק ועד למפגש עסקי מעונב), ועוד מפתח בדרך להצלחה הוא ההיצמדות לאנגלית לאורך כל הלימודים ואפילו בזמן הפסקת הצהריים.

לימודים מקוונים בתוספת שיעורים פרונטליים

שיטה מבוקשת נוספת – ובפרט בימי הקורונה והצורך לצמצם אינטראקציות לא הכרחיות – היא לימודים אונליין. האפשרויות רבות ומגוונות: לימודי אנגלית דרך המחשב, לימודי גרמנית באינטרנט, ספרדית, צרפתית, סינית, יפנית, ערבית, רוסית ועוד. לימוד אנגלית בכיף מרחוק מאפשר אווירה חופשית ולמידה בשיטה אחרת, שהרבה מאד תלמידים מתחברים אליה.

ללימודים המקוונים ישנם יתרונות בולטים גם מעבר להתאמה לעידן הקורונה. סיבה אחת לבחור בדרך זו היא שכך יש לכם שליטה מלאה על קצב הלימוד ויכולת להתאים אותו אליכם. סיבה שנייה היא שהלימודים מתקיימים בזמן הנוח ביותר מבחינתכם ובכל מקום שמתאים מבחינתכם – בזכות האפשרות ללמוד גם דרך סמארטפונים וטאבלטים. על-מנת להבטיח למידה אפקטיבית פותחו בברליץ כלים דיגיטליים ייעודיים לכל שפה, משחקים ותרגולים אינטראקטיביים שהופכים את רכישת השפה לחוויה מהנה ועוד אופציה היא לחזק את הלימודים המקוונים – בעזרת שיחות טלפון עם מורים מנוסים בשפה הנלמדת או באמצעות מספר מפגשים פרונטליים שבהם מתמקדים בנושאים שבהם אתם מתקשים.

אפשרות נוספת היא שיעורים שמתקיימים בזום במקום במרכז הלימוד – עם מורים שעברו הכשרות מקיפות על-מנת להבטיח מקסימום תועלת גם כשהמפגשים הם דרך מסכים.

לימודים במקום העבודה

עוד דרך אפקטיבית לחסוך לתלמידים זמן יקר היא לימודים במקום העבודה. בדרך זו מוצעים לימודי ספרדית, גרמנית, אנגלית ועוד – כשבנוסף לחיסכון בזמן ולנוחות הרבה, ניתן להתאים את תכני הקורס לצרכים הספציפיים של העובדים שלכם ולתחום הפעילות של החברה או הארגון. גם העובדה שהלימודים מתנהלים בקבוצה מגובשת תורמת ליעילות ולהשגת המטרות תוך זמן קצר ככל האפשר.

בכל תוכניות הלימוד מושם דגש על למידה חווייתית, מעקב צמוד אחרי ההתקדמות של כל תלמיד ותלמידה על-מנת לוודא שהמטרות מושגות, חיזוק הביטחון העצמי של התלמידים על-מנת שלא יחששו להביא לידי ביטוי את היכולות שרכשו ועל למידה אינטואיטיבית וטבעית.

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים