בית ספר לשפות

בית ספר לשפות המוביל בעולם

ברליץ הינו בית הספר לשפות המוביל בעולם והמקום שבו מיליוני תלמידים בוחרים ללמוד שפה זרה. עם אלפי סניפים ב-70 מדינות בכל רחבי העולם וניסיון של למעלה מ-140 בהוראת מגוון של שפות – השיטה של ברליץ היא מודל לחיקוי והדרך המושלמת לשפר את כישורי השפה שלכם בקלות ובמהירות.

בית ספר לשפות ששם את התלמידים במרכז

בברליץ ניתן ללמוד מגוון של שפות בדרך שמתאימה לסגנון החיים הייחודי שלכם ובשעות שנוח לכם. ניתן ליהנות ממפגשים בשעות הבוקר, הצהריים או הערב ולהשתמש באפליקציה ייחודית שמלווה אתכם בין השיעורים. בנוסף, ניתן ליהנות מתרגול אישי באמצעות ווידיאו צ’ט וליהנות מתמיכה אישית וליווי מקצועי ברמה הגבוהה בעולם.

בית ספר לשפות עם מיטב המורים בישראל

בכדי שנוכל להגשים את החזון שלנו ולספק לכל התלמידים את חווית הלימודים המושלמת, בברליץ אנו מעסיקים את מיטב המורים בישראל. בעזרת בחירה מדוקדקת של צוות ההוראה ושימוש במערכי הלימוד שכבר עובדים ביותר מ-70 מדינות מסביב לגלובוס, בחירה בברליץ היא הבחירה הבטוחה בעבור לימוד שפות חדשות.

בית ספר לשפות שגורם לכם להכיר את התרבות שמאחורי השפה

בתור בית הספר לשפות המוביל בעולם, בברליץ אנו דוגלים בלמידה של השפה, אך חושפים את כל התלמידים שלנו לפולקלור, לתרבות ולהיסטוריה שמאחורי השפה. בעזרת שירים מפורסמים, אירועים היסטוריים ופעילויות חווייתיות. כך, שניתן ללמוד כל שפה באופן אינטואיטיבי מאי פעם ולשדרג את הטיול הבא שלכם בקלות.

בית ספר לשפות שמציע מגוון של רמות לכל שפה

בברליץ אנו מקפידים על מבחן רמה לפני כל כניסה לקורס, וזאת בכדי להבטיח שכל התלמידים יהיו בדיוק באותה הרמה. בעזרת שאלון ייחודי שפותח במיוחד לרשת, אפשר לדעת בתוך דקות מהי הרמה שלכם בכל שפה. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם תהיו בכיתה הנכונה ושתרגישו בנוח כבר מהשנייה ראשונה.

בית ספר לשפות שמתאים לכל הגילאים

 מכיוון שאנו יודעים כמה חשוב ללמוד שפה חדשה בכל גיל, בברליץ אנו מתגאים בתוכנית הלימודים המקיפה ביותר בישראל. בברליץ תמצאו קורסים לילדים, לנוער ולמבוגרים כאחד. וכל זאת, תוך התאמה מושלמת לצרכים שלכם ולרמת הלימודים הגבוהה של בית הספר לשפות המוביל בעולם.

השפות שלומדים בבית הספר שלנו:

קורס לימודי אנגלית

קורס אנגלית

לימוד קורס צרפתית

קורס צרפתית

קורס איטלקית

קורס איטלקית

קורס גרמנית

קורס גרמנית

קורס רוסית

לימודי ספרדית באינטרנט

קורס ספרדית

קורס סינית

קורס סינית

קורס פורטוגזית

קורס פורטוגזית

קורס יפנית

קורס יפנית

קורס עברית

קורס עברית

קורס ערבית

קורס ערבית

קורס יידיש

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים