לימוד איטלקית

קורס לימוד איטלקית בברליץ

קורס איטלקית בברליץ – ללמוד איטלקית מהמורים הטובים בישראל

רוצים ללמוד איטלקית? לימוד איטלקית בברליץ יאפשר לכם להפוך כל טיול בארץ המגף לבלתי נשכח ולהכיר מקרוב את אחת התרבויות העתיקות בעולם דרך השפה של המקומיים. השפה האיטלקית היא ללא ספק אחת השפות היפות והאלגנטיות שיש והיא נחשבת לאחת מחמש השפות הנלמדות ביותר בעולם.

למה ללמוד איטלקית בברליץ?

בברליץ אנו מאפשרים לכם ללמוד איטלקית עם מיטב המורים בישראל וליהנות מחוויית לימודים מושלמת. אנו מקפידים על לימוד איטלקית בקבוצות קטנות, שימוש בתוכנת ה e-Berlitz וניסיון של שנים – כל אלה יהפכו את חוויית לימודי האיטלקית שלכם איתנו למהנה וקלה במיוחד.

מטרות קורס איטלקית:

  • לימוד איטלקית ברמת הבנה ודיבור שוטף
  • הקניית אוצר מילים והיכרות עם הביטויים הפופולריים
  • הקניית ביטחון בשיחה
  • היכרות עם התרבות האיטלקית

לימוד איטלקית בקבוצה או קורס איטלקית פרטי

בברליץ אנו דוגלים בהתאמת מסגרת הלימודים לסגנון החיים ולדרישות הייחודיות שלכם. ניתן ללמוד איטלקית בקבוצה ברמה שלכם או לבחור במסגרת של קורס איטלקית פרטי וליהנות מלימוד בשיטת אחד על אחד. למידע נוסף לחצו כאן.

קבוצות למתחילים ולימוד איטלקית אונליין

בברליץ לא צריך כל ידע מוקדם בכדי ללמוד איטלקית. אנו מתאימים את הרמה בקבוצות כך שתוכלו להרגיש בנוח כבר מהשיעור הראשון וללמוד עם אנשים ברמתכם. ניתן ללמוד איטלקית מכל מקום ובכל זמן שנוח לכם בעזרת מערכת הלימוד האינטרנטית שלנו e-Berlitz ולתרגל את האיטלקית שלכם באמצעות המחשב – בזמן שנוח לכם וכן להתקדם בקצב שלכם ללא הגבלה.

מומלץ אם כן, מסיבות רבות, להירשם לקורס איטלקית בברליץ. אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים והירשמו עוד היום!

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים