לימוד עברית

השפה העברית היא השפה הרשמית במדינת ישראל, והיא מדוברת על ידי כ- 7 מיליון בני אדם. מדינת ישראל, היא מדינה הקולטת לא מעט עולים חדשים, המגיעים ממדינות שונות ודוברים שפות שונות, כמו דוברי ספרדית, דוברי צרפתית, וכמובן דוברי רוסית המהווים את רוב העולים החדשים בשני העשורים האחרונים.

מדינת ישראל היא מדינה מיוחדת, היא מורכבת ביסודה מקיבוץ גלויות בהן השפה העברית לא הייתה שפת האם. התקבצות זו מכל העולם, למדינה בה נולדה מחדש שפה חדשה, הביאה עמה את הצורך בלימודי עברית בשיטה יעילה ומהירה, כך נולדה שיטת לימודי עברית באולפן.

לימודי עברית בקרב עולים חדשים, מאפשרת להם להרגיש שייכות ואחדות, כמו גם יכולת תקשורת בסיסית עם האוכלוסייה המקומית הדוברת עברית בישראל. כך מאפשרים לימודי עברית לעולים חדשים, להיחשף ולהכיר אוצר מילים וביטויים, וכך להשתלב בחברה ובהוויה הישראלית. למשרד הקליטה יש אתר אינטרנט ללימודי עברית, במסגרת פרויקט “העצמת השפה” , המיועד לעולים חדשים או וותיקים המעוניינים לשפר או לתרגל את השליטה בשפה העברית.

ללמוד עברית בברליץ

הקורסים אצלנו מתקיימים בקבוצות קטנות תוך כדי התמקדות בדיבור השפה. לאורך השיעור השפה היחידה שמדוברת בכיתה היא עברית. במהלך השיעורים מתקיימים משחקי תפקידים, קטעי קריאה, תרגילי כתיבה ועוד.

כחלק מהסדר עם משרד הקליטה אנו מקבלים וואוצרים של עולים חדשים מטעם משרד העליה והקליטה.

לפרטים נוספים חייגו 1-800-809-809 או השאירו פרטים

 

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים