לימודי צרפתית באינטרנט

לימוד צרפתית באינטרנט

הקורס ללימודי צרפתית באינטרנט של ברליץ מאפשר לכם לשפר את כישורי הצרפתית שלכם מכל מקום בעולם ובכל שעה שתחפצו. בברליץ זמינים בעבורכם מורים הדוברים צרפתית כשפת אם 24 שעות ביממה, שיטת לידת מתקדמת ופלטופורמה דיגיטלית לנוחות מירבית שתאפשר לכם ללמוד צרפתית אונליין בנוחיות מירבית.

לימודי צרפתית באינטרנט – למה דווקא בברליץ?

בברליץ תוכלו ללמוד צרפתית בשיטה המתקדמת ביותר בעולם. באמצעות שיטת e-Berlitz תוכלו לבצע תרגול יומיומי בכל רגע פנוי באמצעות המכשיר הסלולרי שלכם. התרגילים בתוכנה יותאמו במיוחד לרמה שלכם ובמידה ותצטרכו עזרה של מורה – אתם במרחק קליק אחד בלבד מיצירת קשר אונליין עם מורה פרטי.

היתרונות של לימודי צרפתית באינטרנט

  • היכולת ללמוד צרפתית אונליין, מכל מקום ובכל שעה.
  • לימוד צרפתית באינטרנט בקצב שלכם.
  • תרגול צרפתית באמצעות הסלולרי שלכם, בשילוב עם מורה פרטי
  • שיפור ההגייה בעזרת אחת מתוכנות הזיהוי הקולי המתקדמות בעולם

ללמוד צרפתית דרך הנושאים שמעניינים אתכם

באמצעות אפליקציית ה- e-Berlitz תלמדו צרפתית דרך למידת הנושאים שהכי מעניינים אתכם. תוכלו לבחור בכל אחד מתוך 200 תחומי העניין שפתוחים בפניכם במערכת הלימודים שלנו. נוסף על כך, בכל יום נדאג לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם קטעי קריאה בצרפתית בנושאים המועדפים עליכם – כך תוכלו לשפר את כישורי הקריאה שלכם בדרך מעניינת וקלה.

תוכלו לבחור הן באימון טלפוני אישי והן בשיעור פרונטלי

קורס לימודי צרפתית באינטרנט של ברליץ הוא קורס מיוחד במינו – תוכלו להיעזר באימון טלפוני אחד על אחד עם אחד המורים שלנו ולהשתתף בשיעורי וידאו פרטיים. כמו כן, תוכלו לבחור להגיע גם לכל אחד מסניפי ברליץ וליהנות משיעורים פרונטליים, שם מובטח לכם יחס לא פחות אישי מאשר בלימוד צרפתית אונליין.

רוצים להתחיל לדברליץ? הירשמו לקורס לימודי צרפתית באינטרנט עוד היום!

Call Now Button