לימודי ערבית

קורס ערבית בברליץ – שפה, היסטוריה ותרבות

קורס ערבית בברליץ, אשר עוסק ברובו בלימוד ערבית מדוברת, פותח בפניכם צוהר לאחת התרבויות העתיקות בעולם ומאפשר לכם ללמוד את אחת השפות היפות והשימושיות ביותר שיש לעולם להציע. בברליץ אנו מציעים לכם תוכנית לימודים חווייתית, אשר מתבססת על תרגול אינטנסיבי של השפה החדשה שלכם, ומאפשרת לכם ליהנות מקורס לימוד ערבית עם מיטב המורים בישראל. 

למה ללמוד ערבית בברליץ?

בברליץ אנו מתמחים בלימוד ערבית מדוברת ודואגים שאתם תקבלו את הביטחון שמגיע לכם בשפה החדשה כבר מההתחלה. משום שאנו יודעים שלימודי שפה חדשה עשויים להיות משימה לא פשוטה, יצרנו מערכי שיעור מרתקים ומגוון פעילויות שיעזרו לכם בזמן הלמידה. בנוסף, הקפדנו להכניס לכל שיעור מעט מהפתגמים, הסלנגים וההיסטוריה הקסומה של השפה הערבית.

לימוד ערבית מדוברת

היתרונות הבולטים של לימוד ערבית בברליץ:

  • היכרות עם ההיסטוריה של השפה הערבית
  • צוות המורים המקצועי בישראל ללימודי ערבית
  • שיפור אוצר המילים
  • הטיית פעלים נפוצים
  • לימוד של זמני העבר
  • התמקדות בלימוד ערבית מדוברת

לימוד ערבית בקבוצות קטנות ובליווי אישי של מיטב המורים

בכדי שתוכלו ללמוד ערבית בקלות ולזכות ביחס אישי בכל מפגש, אנו מקפידים על כיתות לימוד קטנות ומספר מינימלי של תלמידים בכל כיתה. בכל קורס ללימוד ערבית בברליץ, תזכו ללווי אישי של מיטב מורי הרשת אשר יעניקו לכם את הזמן לשאול שאלות, לשפר את היכולות הוורבליות שלכם ולזכות בביטחון של ממש בשפה הערבית. כל זאת, באווירה תומכת ועם תלמידים שחולקים איתכם בדיוק את אותה הרמה.

ללמוד ערבית בכיף

אפשרות לשיעורי לימוד ערבית פרטיים והכנה לבגרות ולראיונות עבודה

בברליץ תמצאו מענה מלא לצרכים הייחודים שלכם והתאמה לכל הדרישות האקדמיות המתקדמות ביותר. אנו מציעים מבחר של קורסי ערבית באופן פרטי, אשר אידיאלים עבור מי שמעוניין ללמוד ערבית לבגרות או לטובת ראיון עבודה. לימודי הערבית הפרטיים מועברים בצורה פרונטלית או בעזרת וידיאו צ’ט ומתאימים לרמתו של כל תלמיד, לצרכים הייחודים שלו ולזמן העומד לרשותו.

רוצים לדעת למה חשוב ללמוד ערבית? לחצו כאן >>

רוצים טיפים נוספים ללימוד ערבית? לחצו כאן >>

רוצים לשמוע עוד על קורס ערבית מדוברת ולהתחיל לשוחח כבר מהשיעור הראשון? אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם האישיים בטופס ואנו נדאג שאחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מגוון קורסים ללימוד ערבית – בחרו את המתאים ביותר בעבורכם:

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים