קורסי יפנית

מקור השפה היפנית אינו מיוחס לאחת ממשפחות השפות הגדולות והיא ייחודית מבחינת התצורה הלשונית, דרך ההבעה ומערכת שלמה של היררכיה המבטאת את הסטטסוס החברתי והמגדר המיני של המעורבים בשיחה בשפה היפנית. עם זאת אוצר המילים היפני מושפע משפות שונות הקשורות בהיסטוריה ויחסי מסחר עם מדינות דוברות, סינית, אנגלית, פורטוגזית, הולנדית ועוד.

כאן מימין תוכל/י למלא פרטים ולקבל את ההצעה הטובה ביותר ללימודי יפנית, מבתי הספר לשפות המובילים בארץ.

לעומת השפה היפנית המודברת, היפנית הכתובה מקורה במערכת אותיות ותבניות של שפות סיניות, וביפנית המודרנית ישנו כתב ייחודי הנקרא קטקאנה בו נעשה שימוש בכתב הלטיני לכתיבת שמות של מותגים או חברות. לימודי יפנית בישראל אינם כוללים בדר”כ לימודי כתיבה.

התרבות היפנית העשירה והמיוחדת יחד עם עולם עסקים וטכנולוגיה מהבולטים בעולם, הם סיבה מצויינת להשתתף בקורס לימודי יפנית. לימודי יפנית חיוניים גם במסגרת ביקור וטיול ביפן, כיוון שרוב היפנים אינם דוברים שפה אחרת לרבות אנגלית.

השפה היפנית נשמעת זרה ובלתי אפשרית להבנה ובוודאי לדיבור, אך בשיטה נכונה בבית ספר לשפות או קורס יפנית ייעודי, ניתן להגיע בזמן קצר יחסית ליכולת לתקשר ולנהל שיחה עם דוברי השפה. חלק בלתי נפרד מלימודי יפנית היא התרבות והמנהגים היפנים מה שהופך קורס לימודי יפנית לקורס שימושי ומרתק כאחד.

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים