קורס קיץ באנגלית לילדים ולנוער

רוצים להפוך את הקיץ לחוויה לימודית בלתי נשכחת ולהעניק לילדים שלכם סאמר סקול ממש כאן בארץ? פשוט תגידו ברליץ. קורסי הקיץ באנגלית של ברליץ מאפשרים לילדים שלכם להתכונן באופן איכותי לשנת הלימודים הקרובה.

למה לבחור בברליץ?

בברליץ פיתחנו קורס קיץ באנגלית לילדים ולנוער אשר מתאים לדרישות הלימודיות של משרד החינוך ובדגש על נושא הדיבור  ועוזר להם להיות צעד לפני כולם . כל קורס קיץ מועבר על ידי צוות ההוראה הטוב בישראל ועל פי הטכניקות שהפכו את ברליץ להיות בית הספר המוביל בעולם לשפות זרות. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שבסוף הקורס, הילדים שלכם ידברו אנגלית עם ביטחון רב יותר ובצורה שוטפת מאי פעם.

 המטרות של קורסי קיץ באנגלית לנוער ולילדים:

  • חיזוק הביטחון בשיחה שוטפת
  • תרגול הזמנים השונים בדרך של משחק
  • הכנה לשנת הלימודים הקרובה
  • טיפוח הערך העצמי של כל ילד בעזרת סדנאות מנהיגות והעצמה

קורסי קיץ באנגלית לנוער ולילדים במתכונת ייחודית

בברליץ אנו דואגים שכל קורסי הקיץ לילדים ולנוער יתקיימו בקבוצות קטנות ושכל ילד יקבל את הליווי החם שמגיע לו. אנו מאמינים שרק יחס אישי ומעטפת חינוכית איכותית תאפשר לכל ילד לממש את הפוטנציאל שלו ומקפידים על קבוצות קטנות בשביל ליישם זאת בצורה הטובה ביותר. בנוסף, אנו מקפידים על יצירה של סביבה תומכת ואווירה נעימה בשביל להפוך את כל התהליך לחוויית נעורים בלתי נשכחת.

תאריכי קיץ 2020:

  • מחזור 1 – 19/7-31/7
  • מחזור 2 – 02/8-13/8

כל סניפי ברליץ חזרו לפעילות מלאה ואנו דואגים לשמור על כל הכללים של מרחק והיגיינה על פי ההנחיות של משרד הבריאות לרבות מדידת חום, רישום הגעה לסניף של כל מבקר ושמירה על מרחק.

קורסי קיץ באנגלית בהתאמה מושלמת לגיל ולרמה

בברליץ תיהנו מקורסי קיץ באנגלית לילדים ולנוער שאידיאליים לכל שכבת גיל ולכל רמה. זאת, בזכות מבדק רמה ייחודי שפיתחנו ושבאמצעותו ניתן להתאים כל תלמיד צעיר לקבוצה הטובה ביותר בעבורו. אנו ממליצים לעבור את מבחני הרמה לפני שנרשמים לכל קורס קיץ לילדים ולנוער ולהבטיח חוויה מושלמת והתאמה מלאה.

רוצים להפוך את החופשה להרפתקה ולאפשר לילדים שלכם ללמוד אנגלית מהמקצוענים של ברליץ? צרו עימנו קשר ונשמח לספק פרטים מלאים וייעוץ אישי.

po
Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים