קורסים שנתיים לנוער

מטרת הקורסים השנתיים הינה תגבור וחיזוק השפה במקביל ללימודים בבית ספר ובתיכון, בהתאם לרמת התלמיד ולצרכי שכבות הגיל השונות. במהלך הקורס מושם דגש על חיזוק הביטחון ביכולת ביטוי שבע”פ, הפיכת הידע הלימודי לשימושי, העשרת אוצר מילים ושיפור הדקדוק והבנת הנקרא, בעזרת לימודים חווייתיים ומהנים ויחס אישי לכל תלמיד, בכיתות לימוד של עד כ-8 תלמידים.

קורסי השפה האנגלית של ברליץ יתמקדו בעיקר בשפה המדוברת. הלימוד נעשה בצורת חווייתי עם שימוש רב במולטימדיה, תמונות, סימולציות ונושאים הלקוחים מעולמם של הילדים. בשיעורי הלימוד עצמם מקפידים לאמץ את השפה החדשה כבר מהשיעור הראשון באופן אינטראקטיבי, תוך השתדלות להימנע מהשפה העברית לצורך תרגול מיטבי. תוכנית הלימוד בברליץ נושקת למה שהתלמיד לומד בבית ספר אך בעיקר מעשיר ומחזק מיומנויות של דיבור וצבירת בטחון בשפה דבר שהוכח כמשפיע על יכולות הילד שלא רק לשפה האנגלית.

מניסיוננו הרב, לעולם זה לא מוקדם מדי ללמוד שפה חדשה. החוגים שאנו מציעים יאפשרו לילדים להתחיל בקלות לדבר בשפה זרה, לצבור ביטחון בכך וליהנות מתהליך הלמידה. הודות לנטייתם של הילדים לחקות את השפה אליה הם נחשפים, ביכולתם לפתח באופן מהיר יחסית מבטא והיגוי טבעיים ולהתבטא באופן חופשי. אנו מגלים כי יותר ויותר ילדים רב לשוניים נהנים מיתרונות רבים בבית הספר, במבחנים, בתנאי הכניסה ללימודים אקדמאיים, ולבסוף גם בקריירה שלהם.