עד כמה אנגלית בסיסית מגדילה את הסיכוי למצוא עבודה?

ודאי לא יפתיע אתכם לשמוע שאנגלית זו השפה המדוברת ביותר בעולם. משמעות הדבר היא שרכישת השפה ושליטה טובה בה, אפילו ברמה הבסיסית ביותר, יכולה לשנות את חייכם, כמו גם את עתידכם המקצועי. לכן כדאי ומומלץ להשקיע בעצמכם, להקדיש זמן ללימודי שפות ולשפר את כישורי השפה האנגלית שלכם.

הגדלת ההזדמנויות העסקיות

יש עסקים שדורשים שליטה בשפה האנגלית כחלק מדרישות התפקיד עבור משרות שהם מציעים. שיפור האנגלית שלכם עשוי לפתוח בפניכם הזדמנויות עסקיות שלא יהיו זמינות עבורכם ללא שליטה טובה בשפה. עסקים רבים שואפים להתרחב ולספק שירותים בקנה מידה בינלאומי. היות ואנגלית היא שפה אוניברסלית ומאוד חיונית להשגת מטרה זו, מועמדים ששולטים בשפה יהיו נחוצים יותר במקומות עבודה רבים. לכן, קורס אנגלית יכול לפתוח בפניכם הזדמנויות מעניינות וגם להגדיל את הסיכוי שלכם להתקבל לעבודה.

היכולת לנסוע מסביב לעולם במסגרת העבודה

עובד עם כישורי אנגלית מדוברת יהיה נכס לארגון בינלאומי. מעסיקים רבים מעדיפים מועמדים עם כישורי אנגלית טובים מכיוון שאלו יכולים לתקשר עם עמיתים עסקיים ולקוחות ברחבי העולם. אם אתם לומדים אנגלית, יפתחו בפניכם גם הזדמנויות עבודה ביעדים אחרים מלבד ישראל. תוכלו לנסוע לנסיעות עסקים מטעם החברה, להשתתף בפגישות, כנסים או תערוכות, לעבוד במטה של החברה שנמצא במדינה אחרת ועוד.

רילוקיישן ליעדים בחו”ל

אם תמיד חלמתם על הרפתקה בחו”ל, רילוקיישן זו האפשרות הטובה ביותר. אין כמו להגיע לארץ חדשה כאשר אתם מסודרים עם עבודה ופתרון מגורים. פעולה כמו שיפור אנגלית באמצעות קורס, תאפשר לכם לחוות חוויות חדשות בכל יעד מסביב לעולם, להתחבר ולתקשר עם אנשים מרקעים מגוונים, להיחשף לרעיונות חדשים ולדרכי חשיבה שונות ולהגדיל את הערך שלכם במקום העבודה. כמו כן, בעזרת שיפור האנגלית תוכלו להיקלט מהר יותר בסביבה החדשה, לתקשר בקלות עם אנשים וקולגות וליצור קשרים וחברויות.

הזדמנויות נוספות בתוך החברה

מעבר למעבר לארץ אחרת או טיסות לחו”ל, שיפור אנגלית יעזור לכם להתקדם גם בחברה שבה אתם עובדים. אם בתחום המכירות, אם בתחום השיווק, אם בתחום קשרי הלקוחות בחו”ל ואם בתחומים רבים נוספים. בנוסף, מחקרים רבים מעידים על כך שאנשים שדוברים שתי שפות או יותר נהנים מהמון יתרונות מלבד כישורי השפה שלהם, כמו שיפור הזיכרון, יכולות הריכוז והמיקוד, מודעות גדולה יותר לסביבה ותכונות שיועילו לכם בעתיד ויהפכו אתכם לבעלי ערך בעיני המעסיקים.

ברליץ – בית ספר לאנגלית ושפות

קורס אנגלית למתחילים או קורס אנגלית מדוברת יעזור לשפר היבטים שונים של חייכם ובעיקר יגדיל את הסיכויים שלכם למצוא עבודה ואולי אפילו לזכות בעבודת החלומות שלכם. אנו מבינים שלימודי שפות זו משימה שדורשת זמן ומאמץ ובדיוק לשם כך אנו כאן, כדי להפוך את חוויית הלימוד שלכם לכמה שיותר קלילה ומהנה עם מגוון קורסים ותוכניות לימוד בהתאמה מלאה לצרכים שלכם.

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים