הדרך הטובה ללמוד אנגלית

אין דרך אחת טובה ללימוד אנגלית שכן לכל אחד יש צרכים שונים, מטרות, שיטת לימוד אליה הוא יותר מתחבר, זמינות שונה וכמובן רמה . על כן בברליץ אנו דואגים להתאים לכל תלמיד את תוכנית הלימוד הטובה ביותר בשבילו בהתאם לפרמטרים שצוינו.

בברליץ קיימים מגוון מסלולים ותוכניות לימוד, מתוכם המועמדים יכולים לבחור בעזרת יועץ לימודים את התוכנית המתאימה ביותר להם – לימודי אנגלית למתחילים או מגוון קורסים ללימוד אנגלית למתקדמים.

נושא ההתאמה האישית חשוב מאד שכן כך הוא מצליח למקסם את יכולות התלמיד ויכולות הגעתו ליעד ולרמה שביקש.

יתרונות הלימודים ב- Berlitz

החזון של Berlitz כולל למידה נוחה, פשוטה, מותאמת אישית כמו כפפה ובנויה בדיוק עבור הצרכים של הלומד. על פי חזון זה, יכולים הלומדים ב- Berlitz ליהנות מתכנית לימודים אישית המותאמת לצרכים הייחודיים להם וליכולות המאפיינות אותם, מבלי לוותר על המחויבויות האחרות בחייהם אלא תוך שילוב מקסימלי ופורה של אלו באלו. שיטת הלימוד המשולבת של Berlitz למעשה מצעידה את הלימודים לרמה גבוהה יותר, תוך שהיא סוללת את הדרך הטובה ביותר עבור כל אחד מהלומדים במעקב אישי ובהקשבה לצרכיו.

טיול, רילוקיישן, פגישות עסקיות מהותיות, התמקצעות בתחום מסוים, טיול בחו”ל, ראיונות עבודה ועוד – כל אלו מחייבים אותנו ליצירת תקשורת שוטפת ורהוטה באנגלית. אין ספק כי ללא השליטה הגבוהה בשפה האנגלית ישנו סיכוי גבוה לאי הבנה או ליצירת קשיים בהתנהלות השוטפת – דבר המביא לתסכול ולפגיעה משמעותית באיכות החיים היומיומית. החיים המערביים למעשה ספוגים ומבוססים על השפה האנגלית ולכן מחייבים שליטה מקסימלית במונחיה השונים.