לימוד אנגלית באינטרנט דרך המחשב – Berlitz Virtual Classroom

לימוד אנגלית באינטרנט

מהיום, העולם של ברליץ בכף ידך! הקמפוס הוירטואלי ללימוד אנגלית באינטרנט דרך המחשב של ברליץ מביא את המורה ישירות ובזמן אמת אל המחשב שלך, תוך מתן יחס אישי ותשומת לב מרבית לכל תלמיד.  קורס האנגלית המקוון שלנו יסייע לך ללמוד לדבר אנגלית בקלות דרך שימוש באמצעים ויזואליים שיאפשרו לך לפתח את כישוריך וביטחונך בשפה הנלמדת תוך כדי שיחה בזמן אמת עם המורה, ובאמצעות הקשבה, דיבור והדרכה – ממש כמו בשיעור רגיל.

הכל על הקורס באנגלית דרך המחשב שלנו…

בלימודי האנגלית דרך האינטרנט בברליץ (Berlitz Virtual Classroom), הועתקה שיטת ברליץ ללימוד שפות לעולם המחשב ובה אנו עושים שימוש באמצעי הלימוד של המחר, כבר היום. המורים שלנו יעבירו שיעורים חיים אל המחשב שלך, וכמו בכל קורסי ברליץ, גם כאן ישנו שימוש בשפה הנלמדת כבר מהרגע הראשון, כך שתוכל לקבל קורס אנגלית מקוון מקיף וזמין – לימוד אנגלית דרך המחשב בכל שעה שתחפוץ.

שיטת ברליץ ללימוד אנגלית דרך המחשב הופכת את לימוד השפה למהנה ומאתגר. כל המורים הם דוברי השפה כשפת אם ובזכות החשיפה למספר מורים, התלמידים רוכשים מגוון של מבטאים, סגנונות דיבור, אינטונציות וביטויים. הקורסים בלימוד מרחוק מורכבים מחבילת שיעורים חיים דרך האינטרנט, בהם לומדים ומתרגלים שיחה, ומתרגול נוסף בלמידה עצמית, הכולל תרגול אינטראקטיבי לשמיעה, קריאה וכתיבה.

הכיתה הוירטואלית של ברליץ ללימוד אנגלית באינטרנט כוללת:

 1. אינטראקציה קולית בשפה הנלמדת בין המשתתפים למורה
 2. שיתוף יישומים
 3. גלישת אינטרנט קבוצתית
 4. סביבת מולטימדיה עשירה
 5. כל הקורסים מפוקחים על ידי המנהל הפדגוגי של הלימוד מרחוק, כך שנוכל לעקוב אחר התקדמות כל התלמידים ולהעניק לך את השירות הטוב ביותר.
 6. לימוד אנגלית מעולם לא היה קל יותר – לימוד אנגלית דרך המחשב בכל שעה שתרצו!

היתרונות של לימוד אנגלית עם מורה דרך המחשב:

 1. תשומת לב פרטנית לתלמיד תוך דגש על צרכיו האישיים
 2. לפחות 50% מזמן הדיבור של התכנית יבוצע על ידי התלמיד
 3. ללמוד אנגלית במחשב לפי היכולות שלך, בקצב שלך, במקום ובשעות הנוחות לך
 4. השגת היעדים האישיים תוך עבודה ממוקדת ובזמן קצר
 5. תחילת לימודים מיידית
 6. אפשרות לימוד כמעט כל שפה.
Call Now Button