קורס אנגלית עסקית

קורס אנגלית עסקית

קורס אנגלית עסקית, בשונה מקורסי לימוד אנגלית אחרים, מתמקד בשיפור כישורים מאוד ספציפיים. תכנית הלימודים ממוקדת מטרה והמדריכים בקורס יודעים כי עליהם להציג תוצאות מהירות.

קורס אנגלית עסקית – ממשו את הפוטנציאל המקצועי שטמון בכם!

רוצים לשדרג את היכולות המקצועיות שלכם ולהעביר את המסר המדויק בכל פגישה? בברליץ תוכלו ליהנות מקורס אנגלית עסקית ברמה הגבוהה בישראל, משיעורים שמותאמים לצרכים שלכם ומאפשרות אמיתית לממש את הפוטנציאל המקצועי הטמון בכם.

מדוע בברליץ?

לברליץ יש ניסיון של עשרות שנים בהכשרה של אנשי עסקים מכל רחבי העולם בשיפור רמת האנגלית שלהם. החל מהעברה של פרזנטציות ועד לפגישות עם משקיעים זרים, בברליץ תוכלו להרחיב את אוצר המילים המקצועי שלכם וליהנות ממגוון של סימולציות שיעזרו לכם לדבר אנגלית שוטפת בזמן אמת.

קורס אנגלית עסקית – פותח דלתות לקידום מקצועי

כיום בעולם העיסקי מנהלים את רוב התכתובת בשפה האנגלית. עובדים בעלי אנגלית ברמה נמוכה לא טורחים לענות למיילים, מתחמקים או עונים תשובות קצרות של כן או לא.

בכדי להתקדם למשרות בכירות ולעבוד בכל רחבי העולם כיום, כמעט בכל ענף עסקי ובכל תחום, יש צורך ברמה גבוהה של אנגלית – מה שאנו מכנים “אנגלית עסקית”. רמת מתחילים עד בינונית מספיקה בעבור העובדים הזוטרים, אך כבר בשלבים הראשונים לעבודה יש להקדיש מאמצים לשיפור רמת האנגלית – דבר שניתן לעשות בעזרת קורס אנגלית עסקית ושאר אמצעי עזר כמו ספרים, עיתונים ותוכנות להעשרת אוצר המילים.

מטרות קורס אנגלית עסקית

  • שליטה במונחים מקצועיים רלוונטיים לתחום העיסוק שלכם
  • הקניית ביטחון בשיחות קוקטייל ובנאומים רשמיים
  • שיפור יכולות הביטוי בכתב ובעל פה
  • שיפור יכולות הפרזנטציה והמענה המקצועי

קבוצות קטנות ואפשרות לקורסים אישיים

בברליץ אנו מעריכים את הזמן שלכם ומאפשרים לכם להתאים את אופי הלימודים לסגנון החיים הייחודי שלכם. קורס האנגלית העסקית שלנו ניתן ללמידה בקבוצות קטנות או במסגרת של שיעורים פרטיים. כך תוכלו לבחור באופציה שנוחה לכם וליהנות מחוויית לימוד מושלמת.

באם תבחרו, ניתן לבנות קבוצות יחודיות לבעלי תחום מקצועי זהה ובכך ללמד כקבוצה את התחום על כל מושגיו ועולם התוכן שלו. הלימודים יכולים להתקיים במרכזי הלימוד של ברליץ ברחבי הארץ או בסביבת העבודה של הצוות.

לימודי אנגלית עסקית און ליין – שפרו את האנגלית שלכם מכל מקום ובכל שעה

את קורס האנגלית העסקית שלנו מלווה אחת התוכנות המתקדמות בעולם ללימוד שפות זרות – תוכנת ה- E-BERLITZ. תוכנה זו מאפשרת לכם ללמוד מכל מקום ובכל שעה באמצעות המחשב הנייד או הסמאטרפון שלכם וליהנות מתרגול קבוע של הנושאים החשובים לכם ביותר.

רוצים לדברליץ כמו מקצוענים? – זה הזמן לקורס אנגלית עסקית! צרו קשר כעת >>

Call Now Button