הכנה למבחני אמיר

מבחני אמי”ר: הבחינה נועדה לאפשר למוסדות הלימוד לעמוד על רמת ידיעותיו של המועמד בשפה האנגלית כדי שיהיה אפשר לשבץ אותו בקורסי חובה באנגלית או לפטור אותו מהם. הבחינה בודקת שליטה סבילה בשפה האנגלית ברמה אקדמית, כפי שהיא באה לידי ביטוי בקריאת קטעי טקסט והבנתם. כל מוסד ממוסדות הלימוד המשתמשים בבחינה קובע את החלטותיו באופן עצמאי על סמך ציוניהם של הנבחנים. לרוב הציונים משמשים כדי לקבוע אם הנבחנים יחויבו בלימודי אנגלית, ואם כן – באיזו רמה. במקצת המוסדות הציונים משמשים קריטריון קבלה ללימודים. ההכנה תואמת גם למבחן אמי”ר ממוחשב, מבחן אמי”רם.

למה ברליץ היא הפתרון הטוב ביותר לעבור את מבחני הסיווג?

* ציונים גבוהים יפתחו בפניך אפשרויות ללימודים בחו”ל, לקידום בתוך מקום העבודה הנוכחי או אפשרות לקריירה בינלאומית. על כן על כל אחד לקבל את התוכנית הטובה והמותאמת במיוחד לצרכים שלו, למקומות בו הוא יותר חלש וכך תביא אותו לציון הנחשק.
*ברליץ, בית הספר המוביל לשפות בארץ ובעולם. כמותג בינלאומי אנו מכירים את תחום לימודי השפות ואת כל התחומים סביב קטגוריה זו. * ליווי אישי עד שתגיע ליעדך הנכסף בחו”ל.
לברליץ מגוון פתרונות להכין את התלמיד למבחן אמי”ר. התאמנו עבורך תוכנית לימוד מיוחדת שתעזור לך לעבור בקלות ובהצלחה את מבחני הסיווג באנגלית.

 

 

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים