הכנה למבחנים בחו”ל

לימודי צרפתית למתחילים

הכנה למבחני הסיווג בחו”ל באנגלית ובשפות זרות -מבחני אמי”ר, מבחני אמי”רם, TOEFL ו TOEIC

מבחני TOEFL : מטרתו להעריך את רמת האנגלית של אנשים ששפת האם שלהם אינה אנגלית. מבחן הטופל נדרש כחלק מתנאי הקבלה לאוניברסיטאות בארה”ב וברחבי העולם וכן בגופים ממשלתיים וציבוריים. המבחן בודק את מיומנוית השפה בכל הפרמטרים: דיבור, קריאה, שמיעה וכתיבה.

מבחני IELTS -מבחן הנועד להעריך את רמת הידע והשליטה בשפה האנגלית עבור מועמדים המעוניינים לעבוד או ללמוד במדינות שבהן האנגלית היא השפה הרשמית של המדינה.הבחינה מקיפה את כל ארבע המיומנויות הנדרשות בידיעת שפה – שמיעה, קריאה, כתיבה ודיבור.מוכר על ידי אוניברסיטאות רבות בארה”ב ואירופה.

TOEIC – מבחן לבדיקת רמת האנגלית של דוברי אנגלית כשפה שניה. המבחן מופעל על ידי ETS, חברה בינלאומית שאחראית להפעלה של מבחנים שונים באנגלית ובשפות אחרות, אשר להם תוקף בינלאומי. מבחן ה TOEIC נותן אינדיקציה רחבה על יכולות התקשורת שלך באנגלית על ידי בדיקה של ההבנה והתפקוד שלך בסביבת עבודה בינלאומית שבה נעשה שימוש יומיומי באי מיילים ובשיחות טלפון.* ציון גבוה במבחן ה-TOEIC ייתן לך בטחון פנימי שאתה מתאים להשתלבות בחברה המשתמשת באנגלית על בסיס יומיומי* ציון גבוה במבחן TOEIC הופך אותך למועמד לעבודה חזק יותר לארגונים וחברות בינלאומיות הדורשות ציון TOEIC כחלק מתהליך הגיוס * המבחן יעזור לך בהשגה של תפקידים, קידום או רילוקיישן בתוך החברה שבה אתה עובד

למה ברליץ היא הפתרון הטוב ביותר לעבור את מבחני הסיווג?

* ציונים גבוהים יפתחו בפניך אפשרויות ללימודים בחו”ל, לקידום בתוך מקום העבודה הנוכחי או אפשרות לקריירה בינלאומית. על כן על כל אחד לקבל את התוכנית הטובה והמותאמת במיוחד לצרכים שלו, למקומות בו הוא יותר חלש וכך תביא אותו לציון הנחשק.

*ברליץ, בית הספר המוביל לשפות בארץ ובעולם. כמותג בינלאומי אנו מכירים את תחום לימודי שפות ואת כל התחומים סביב קטגוריה זו. * ליווי אישי עד שתגיע ליעדך הנכסף בחו”ל.

בברליץ קיימת מחלקת Testing האחראית לפיתוח מבחנים שונים למטרות שונות ולפי צרכי הארגונים השונים. בנוסף, בשל הניסיון הרב בתחום והעובדה שברליץ היא חברה עולמית, ברליץ משמשת כספק מועדף מורשה של חברת ETS (חברה בינלאומית המבצעת את כל סוגי המבחנים למטרות שונות ומגוונות) להעברת מבחני TOEIC :Test of English for International Communication, הכנה למבחני פסיכומטרי באנגלית, הכנה למבחני אמי”ר, הכנה למבחני אמיר”ם

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים