לימודי אנגלית למבוגרים – ללמוד אנגלית בכל גיל

לימודי אנגלית למבוגרים

לכל אותם מבוגרים שחושבים שכבר מאוחר מדי ללמוד אנגלית, נגלה כי אף פעם לא מאוחר מדי. בברליץ אנו מציעים קורס מיוחד של לימודי אנגלית למבוגרים. בעבר, לא נהוג היה ללמד אנגלית בבתי הספר או לצאת לחו”ל לעתים קרובות, ולכן אין זה פלא כי מבוגרים רבים אינם מחזיקים בכישורי אנגלית זהים לאלו של הצעירים.

עם זאת, אף פעם לא מאוחר מדי ליישר קו וללמוד אנגלית, גם בגיל מבוגר. לימודי אנגלית למבוגרים בכיתות שלנו הוא מהנה למדי – הקבוצה מתגבשת במהרה ומצפה בקוצר רוח לשיעור הבא. כיף ללמוד אנגלית בגיל מבוגר, להכיר חברים חדשים ולגלות עולם ומלואו.

לימודי אנגלית למבוגרים מהווים דרך נהדרת לשיפור איכות החיים שלכם ונחשבים לתחביב מהנה במיוחד. שיפור יכולות השיחה שלכם בשפה הפופולרית בעולם, זוהי דרך נהדרת ליהנות מהטיולים הבאים שמצפים לכם ברחבי העולם ומאפשרות אמיתית לשדרג את חיי החברה שלכם.

קורס אנגלית למבוגרים – למה בברליץ?

בברליץ תיהנו משיטת לימוד שמותאמת לצרכים הייחודיים של כל גיל ומצוות מורים סבלני ואדיב במיוחד. בזכות הניסיון הבינלאומי העשיר של חברתנו בפיתוח תוכניות שמותאמות לקהל היעד, בנינו מערכי שיעור שיאפשרו לבני כל הגילאים ליהנות מחוויית הלימוד המתקדמת בישראל. קורס האנגלית למבוגרים שמועבר בסניפי ברליץ ברחבי הארץ יקנה לכם את כל הכלים שאתם צריכים על מנת ללמוד שפה חדשה בכל גיל.

מטרות קורס לימודי אנגלית למבוגרים

  • ללמוד את הבסיס של השפה האנגלית
  • לתרגל את הידע הנלמד בסביבה תומכת
  • ללמוד את הזמנים השונים של השפה האנגלית
  • לשפר את רמת הביטחון בשיחה שוטפת

קבוצות קטנות ומורים מנוסים

בכדי להעניק את מירב תשומת הלב לכל תלמיד, לימודי האנגלית למבוגרים מתבצעים בכיתות אינטימיות ונערכים בקבוצות לימוד קטנות. באופן זה, כל תלמיד יוכל ליהנות מתשומת הלב המלאה של מיטב המורים ולהתקדם בקצב האישי שלו.  ללמוד אנגלית בברליץ זו חוויה!

אפשרות לתרגול באמצעות המחשב

בכדי לספק לכם את חווית הלימודים הטובה ביותר, פיתחנו תוכנת מחשב אינטואיטיבית במיוחד וקלה להפעלה. תוכנת ה e-BERLITZ מאפשרת לכם ללמוד אנגלית בדרך של משחק ולתרגל את הנושאים שנלמדו בכיתה – ישירות מהמחשב האישי שלכם.

אין גיל ללמוד שפה חדשה  – הירשמו לקורס אנגלית למבוגרים עוד היום!