פעילויות קיץ לילדים שישפרו את כישורי השפה שלהם

כשהחופש הגדול כבר מעבר לפינה ואתם מתכננים את כל הפעילויות שישדרגו לילדים שלכם את העונה החמה – מומלץ שלא להזניח את השפה החשובה בעולם. הנה כמה פעילויות מהנות למדי שגם ישפרו להם את השפה האנגלית וגם יכינו אותם לשנת הלימודים הקרובה.

דברו איתם באנגלית בבית ונצלו כל רגע לתרגול

שיחה ביתית היא פעילות מהנה שתתרום גם לכישורי השפה שלכם וגם לרמת האנגלית של הילדים שלכם. היתרון שלה היא בכך שהיא גם מגבשת אתכם, גם מאפשרת ללמוד מילים חדשות וגם עוזרת בתרגול האנגלית בדרך שנוחה לכם ובפרטיות של הבית שלכם. כך, ניתן לעלות את רמת הביטחון של הילדים בשפה החדשה וגם לנצל את הזמן שלכם באופן יצירתי במיוחד.

בקשו מהם לתרגם את השירים האהובים עליהם

טכניקה נהדרת לשפר את אוצר המילים באנגלית ואת כישורי השפה, היא בעזרת תרגום של השירים האהובים עליהם. אם הם מעדיפים לשמוע מוזיקה לועזית, הרי שניתן לתרגם ביחד את השירים האהובים עליהם לעברית ולהתמקד בכל קטע בטקסט. אם הילדים שלכם מעדיפים מוזיקה בעברית, אז פשוט מנסים לעבור מילה אחר מילה ולתרגם אותה לשפה האנגלית.

פעילויות קיץ לילדים

שקלו לשלוח אותם לקייטנת קיץ באנגלית

אין ספק שכיום תוכלו למצוא מגוון של קייטנות מהנות אבל חשוב לבחור בקייטנה עם ערך מוסף. קייטנת קיץ באנגלית תאפשר לילדים שלכם גם לרכוש חברים חדשים וגם לתרגל את כל החומר שהם למדו בשנה שעברה. למרות שהיא מזכירה את הסאמר סקול הוותיק, קייטנת קיץ באנגלית זולה יותר באופן משמעותי ומאפשרת לכם לקבל תמורה נהדרת לכסף שלכם.

נצלו את הכוח של הרשת ובדקו את ערוצי היוטיוב הפופולריים

מכיוון שגם כך הילדים שלכם מכורים לרשת האינטרנט וצופים בסרטוני יוטיוב באופן יום יומי, מדוע שלא תבדקו את הערוצים הפופולריים שקיימים בשפה האנגלית? תופתעו לגלות, אך ישנם ערוצי יוטיוב מושקעים אשר מטרתם היא ללמד את השפה האנגלית למגוון של גילאים שונים ויש אין ספור תוכניות שמתאימות לכל רמה ולכל כיתה. לאחר מכן, ניתן לשוחח על הקטעים בהם צפיתם או אפילו ליצור ערוץ יוטיוב שילמד אנגלית לילדים קטנים יותר.

 קייטנת קיץ באנגלית לילדים

הרשו להם לשחק במשחקי וידאו ובקשו פרשנות בזמן אמת

שיטה נוספת לשיפור אנגלית וכל שפה אחרת היא בעזרת רתימת המשחקים האהובים עליהם לתהליך. הרשו לילדים לשחק את המשחקים האהובים עליהם על מסך הטלוויזיה שבסלון, אך בקשו מהם לפרשן את המהלכים באנגלית. באופן זה, הילדים שלכם גם ישפרו את היכולות הוורבליות שלהם באופן אינטואיטיבי וגם יתאמנו במגוון של פעלים ומושגים בכדי לתאר את התקדמותם במשחק בכל רגע נתון.

לסיכום, ניתן לראות שהחופש הגדול הוא הזדמנות פז לשפר את רמת האנגלית של הילדים שלכם. בעזרת קייטנת קיץ, תרגול ביתי או שימוש במגוון הטכניקות האחרות – הילדים שלכם ייהנו מקיץ כיפי ויתכוננו כהלכה לשנת הלימודים הבאה.

רוצים לשמוע על קורסי האנגלית שלנו לילדים? לחצו כאן לכל הפרטים!

 

סאמר סקול ברליץ לילדים ולנוער >>

קורסי קיץ לילדים ולנוער >>

Call Now Button