אנגלית מקצועית

בדומה לשוק הפרטי גם במחלקה העיסקית שלנו אנו שוקדים על תוכניות וקורסים יעודיים לחברות.
מאחר ובעידן של היום כל חברה או ארגון מבקשים מיקוד בתחום המקצועי הספציפי לה
המחלקה הפדגוגית של ברליץ בונה תוכנית לימוד על פי דרישת הלקוח לאחר שנבחנו הפרמטרים הבאים: תחום העיסוק של החברה, התחום הספציפי של קבוצת התלמידים המועמדים לקורס, רמות התלמיד, האם יש מדינה מסוימת עימה עובדים וכו וכו. כיום אנו עוסקים וביכולתנו לבנות תוכניות לימוד של אנגלית מקצועית בכל תחום עיסוק לרבות: משפטים, ראיית חשבון, מסחר בינלאומי, חברות טכנולוגיות, חברות צריכה,מפעלי תעשיה, מפעלים צבאיים ועוד.

קורסי האנגלית עסקית-מקצועית בברליץ משלבים את לימוד השפה האנגלית עם תוך שימוש אקטיבי בשפה ובמונחים עסקיים הרלוונטיים לתלמידים ותכנים המקצועיים שלהם. הקורסים גם מספקים הבנה של התרבות העסקית הבינלאומית בזירה בהם פועלים ב.קורסים אלה מספקים תירגולי התפתחות אישית לכל אדם ומעניקים הערכה עבור ביצועים טובים יותר. פרזנטציה, ניהול משא ומתן, או כתיבת מיילים עסקיים הינם חלק ממספר גורמים המשפיעים על עסק במידה גבוהה למדי. לכן, מיומנויות תקשורת מקבלות חשיבות עליונה בקורסים אלה, כך כל אחד יכול להציג את עצמו בצורה המרשימה ביותר. הידע על אסטרטגיות עסקיות ותקנות יחד עם מיומנויות תקשורת טובות יכולים לקחת עסק לגבהים חדשים.

ישנן גם אפשרויות שונות להשתתפות בקורסים אלה. ניתן ללמוד קורסים אלו במרכזי הלימוד של ברליץ הפרוסים ברחבי הארץ, או שניתן ללמוד במשרדי החברה בה אתם עובדים. תכניות מובנות הן היעילות ביותר היות וניתן לפתור במהירות קשיים קיימים ולהמשיך הלאה. הם גם מעניקים יותר סדר ומשמעת החשובים מאוד ללמידה.

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים