קורסי שפות במקום העבודה

הכשרות ולימודים קבוצתיים ייחודיים עבור חברות – להגיע להצלחה ביחד!

שיטת ההדרכה הקבוצתית של ברליץ נועדה לאלו הרואים בלימוד עם אנשים אחרים, חברים, או עמיתים לעבודה, כדרך המהנה, המתגמלת והמעשירה ביותר. המטרה המשותפת של למידת שפה חדשה הופכת את הלימוד הקבוצתי לחוויה המשלבת הנאה, אווירה נעימה ורגעים רבים של צחוק במהלך התרגול המשותף.

תוכנית זו מהווה מענה מושלם הן לקבוצות עובדים או צוות בארגון בעלי רמה דומה באותה שפה, והן לצוותי פרוייקטים המגיעים מארצות שונות.

התוכנית הקבוצתית נהנית מכל יתרונותיה של שיטת ברליץ, מותאמת לצרכים מוגדרים וייחודיים ומשמשת כחלופה נוחה וחסכונית לאפשרויות הלימוד הקיימות.

יתרון נוסף של תוכנית זו, היא אפשרות הבחירה בין לימוד אנגלית ושפות אחרות, כדוגמת לימודי צרפתית או ספרדית, במרכזי ההדרכה של ברליץ לבין לימודי שפות במקום העבודה.

הקורסים הקבוצתיים של ברליץ נערכים בשעות קבועות ונוחות במשרדי החברה או במרכזי ברליץ השונים בקבוצות קטנות וסגורות לעובדי הארגון וזאת על מנת להעניק לכל אחד מן התלמידים את ההזדמנות לתרגול מרבי של שיחה, תוך קבלת תשומת לב ויחס אישי.

כמו כן, תוכן הקורס מותאם אישית לצרכי התלמידים ואופי שימוש השפה בחברה.

קורס אנגלית עסקית בברליץ

לימודי אנגלית עסקית הפכו למגמה נפוצה מאוד עבור תושבים שאינם ילידי ארצות הברית להתמודדות עם תרבות עבודה באנגלית. אנגלית עסקית היא גם כלי מרכזי בתקשורת עם מדינות דוברות אנגלית או מדינות בהן אנגלית היא השפה המקובלת. בסביבה גלובלית זו, לא ניתן לדמיין סחר בינלאומי ללא ידיעה של השפה האנגלית. אנגלית דרושה על מנת להתחבר, לתקשר או להתחרות בשוק הבינלאומי. בהשפעה ישירה של עובדה זו, קיימים בברליץ קורסי אנגלית עסקית אשר מכוונים לתקשורת בשוק הבינלאומי. קורסים אלו שונים למדי מן הקורסים הרגילים ללימוד אנגלית. הם מתמקדים יותר במיומנויות תקשורת תוך שיפור השפה המדוברת.

קורסי אנגלית עסקית בברליץ משלבים את לימוד השפה האנגלית תוך שימוש אקטיבי בשפה ובמונחים עסקיים הרלוונטיים לתלמידים. הקורסים גם מספקים הבנה של התרבות העסקית הבינלאומית ומספקים תירגולי התפתחות אישית לכל אדם ומעניקים הערכה עבור ביצועים טובים יותר. פרזנטציה, ניהול משא ומתן, או כתיבת מיילים עסקיים הינם חלק ממספר גורמים המשפיעים על עסק במידה גבוהה למדי. לכן, מיומנויות תקשורת מקבלות חשיבות עליונה בקורסים אלה, כך כל אחד יכול להציג את עצמו בצורה המרשימה ביותר. הידע על אסטרטגיות עסקיות ותקנות יחד עם מיומנויות תקשורת טובות יכולים לקחת עסק לגבהים חדשים. אין מגבלת גיל עבור המשתתפים בקורסים כאלה. מבחר גדול של אנשים לוקחים קורסים אלה, בין אם אלו סטודנטים לתואר ראשון, עובדים מנוסים ועד מנהלים בכירים בשוק העבודה.

ישנן גם אפשרויות שונות להשתתפות בקורסים אלה. ניתן ללמוד קורסים אלו במרכזי הלימוד של ברליץ הפרושים ברחבי הארץ, או שניתן ללמוד במשרדי החברה בה אתם עובדים. תכניות מובנות הן היעילות ביותר היות וניתן לפתור במהירות קשיים קיימים ולהמשיך הלאה. הם גם מעניקים יותר סדר ומשמעת החשובים מאוד ללמידה.  בכל אחת מהדרכים  ניתן להשיג מומחיות בתחום האנגלית העסקית באמצעות תהליך של שיפור מתמשך.

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים