הסמינרים העסקיים של ברליץ

יותר ויותר חברות וארגונים פועלים בימינו בזירה הבינלאומית או מאמצים לחיקם עובדים מחו”ל. התנהלות זו טומנת בחובה סיטואציות והתמודדויות
יומיומיות של מנהלים ועובדים כגון: השתתפות בשיחות ועידה עם עמיתים מחו”ל, כתיבת מיילים , ניהול מו”מ הצגת פרזנטציות, אירוח אורחים מחו”ל – Small Talk , התנהלות מול משקיעים פוטנציאליים וכו.
חוסר שליטה וביטחון במיומנויות אלו ניתנות לפתרון על ידי הנחיה מקצועית, עבודה ממוקדת במיומנויות רלוונטיות תוך שימת דגש לצרכים ועולם התוכן של החברה והובלה אישית של המנחה שניסיונו והכשרתו חזק כל אחד וייצג את הארגון נאמנה ויצליח בהשגת המשאבים הדרושים.

רק לברליץ, חברה בינלאומית עם ניסיון רב שנים בתחום העיסקי-גלובאלי  הכלים הנדרשים לשלב ולשפר יכולות בצורה מסונכרנת ואפקטיבית ביותר ובכך יעזרו בעסקים ויביאו אתכם להצלחה: שיפור בשפה, בכישורים האישיים ובהבנה תרבותית

Email and Business Writing
הכלי העיקרי לתקשורת פנים ארגונית וחוץ ארגונית מתבצעת באמצעות אי מיילים. ככל שהקשר בין ארגונים בארץ ובעולם גובר, המגמה לכתיבה עיסקית באנגלית גדלה. הסמינר יאפשר להגדיר את מבנה המייל והדרכים המקובלות בעולם להתנסח במיילים. במהלך הסמינר יתרגל העובד כתיבה וניסוח שישפרו הן את אוצר המילים הרלוונטי והן את הביטחון בכתיבת מיילים באנגלית.

Presentations and Public Speaking
דיבור בפני קהל בכלל ובשפה זרה בפרט, הינו אחת מההתמודדויות הקשות למנהלים ועובדים ברחבי העולם. הסמינר יאפשר לעובד להגביר את יכולתו וכישוריו בהצגה בפני קהל, יאפשר לו ללמוד לתרגל וליישם את יכולתו להסביר, לשכנע ולתקשר עם קהל מאזינים ישראלי ובינלאומי כאחד.

Small Talk
יצירת קשר אישי עם קולגות ולקוחות הנו חלק בלתי נפרד העבודה הסמינר יאפשר לעובד להכיר ולתרגל תוך סימולציות ומשחקי תפקידים את הפן החברתי בעולם העסקי.

ועוד ועוד
כל הסמינרים והסדנאות מועברים לאחר בדיקת מטרות וצרכים של הלקוח ולבסוף התאמתו לחברה עצמה, לתחום פעילותה, כוח האדם ברשותה והלקוחות עימה היא עובדת.

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים