לימוד שפות בחברות וארגונים

קורס אנגלית עסקית

 

בברליץ מגוון תוכניות לימוד ותוכניות עסקיות למגזר העיסקי. תוכניות אלו מהוות מענה מושלם לצרכי החברה בין אם לעובד בודד או קבוצת עובדים אשר צריכים  לשפר את כישורי השפה שלהם בין במטרה להעשיר את השפה ובין למטרה מקצועית.

התוכניות של ברליץ לחברות נבנות על פי צרכים מוגדרים מראש כולל: התחום המקצועי שהחברה פועלת בה, מיומנויות מיוחדות (כתיבת מיילים, פרזנטציות, משא ומתן, כתיבת חוזים וכו) כשהקורסים יכולים להתקיים במרכזי הלימוד של
ברליץ או במשרדי החברה עצמה.
כמו כן, אנו מציעים מגוון סמינרים עיסקיים  יומיים או מתמשכים אשר עובדים בעיקר על הקניית כלים שימושיים 
בתחום העיסקי לצרכי הארגון.

שיטת ההדרכה הקבוצתית של ברליץ נועדה לאלו הרואים בלימוד עם אנשים אחרים, חברים, או עמיתים לעבודה, כדרך המהנה, המתגמלת והמעשירה ביותר. המטרה המשותפת של למידת שפה חדשה, הופכת את הלימוד הקבוצתי לחוויה המשלבת הנאה, אווירה נעימה ורגעים רבים של צחוק במהלך התרגול המשותף.

תוכנית זו מהווה מענה מושלם הן לקבוצות עובדים או צוות בארגון בעלי רמה דומה באותה שפה, והן לצוותי פרוייקטים המגיעים מארצות שונות.
התוכנית הקבוצתית נהנית מכל יתרונותיה של שיטת ברליץ, מותאמת לצרכים מוגדרים וייחודיים ומשמשת כחלופה נוחה וחסכונית לאפשרויות הלימוד הקיימות.
יתרון נוסף של תוכנית זו, היא אפשרות הבחירה בין לימוד אנגלית ושפות אחרות במרכזי ההדרכה של ברליץ לבין לימודי שפות במקום העבודה.

הקורסים הקבוצתיים של ברליץ נערכים בשעות קבועות ונוחות במשרדי החברה או בסניפי ברליץ השונים בקבוצות קטנות וסגורות לעובדי הארגון,
וזאת על מנת להעניק לכל אחד מן התלמידים את ההזדמנות לתרגול מרבי של שיחה, תוך קבלת תשומת לב ויחס אישי.
כמו כן, תוכן הקורס מותאם אישית לצרכי התלמידים או מי מטעמם שמזמין את הקורס לדוגמא: מנהלות רווחה, משאבי אנוש, מנכלים ועוד אשר יודעים להגדיר מראש את הצורך ואופי שימוש השפה בחברה.

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים