מה ההבדל בין לימוד אנגלית ללימוד אנגלית עסקית?

רבים שואלים את עצמם האם הפער הקיים בין אנגלית מדוברת לבין אנגלית עסקית הוא פער כה גדול עד כי יש הצדקה לכך שבתי הספר לאנגלית פתחו לכל אחד מהם קורס. התשובה היא שכן. במאמר זה נסביר אודות השונות בקורסים אלו ומהן האפשרויות העומדות בפניכם.

קורס אנגלית לעומת קורס אנגלית עסקית – תכני לימוד

ראשית כל, המטרה של רוב האנשים אשר נרשמים לקורס אנגלית היא ללמוד אנגלית מדוברת. נכון להיום, יש אפשרות לעשות זאת באמצעות קורס קבוצתי בבתי ספר לשפות או בקורס מקוון אונליין בו התכנית מותאמת לכל אחד מהנרשמים בהתאם לצרכיו וכוללת מערכת שעות גמישה, שעות של תרגילים, אפשרות ללמוד בקצב האישי המתאים לכם ומעקב צמוד. בנוסף, יש אפשרות להירשם לקורס לימוד אנגלית בטלפון, קורס כיתה וירטואלית וקורס מקוצר ללימודי אנגלית המיועד לאנשים שמעונייניים ללמוד את השפה תוך שבועיים. אם כבר יש לכם את הבסיס של השפה האנגלית ואתם סבורים שאתם שולטים ברמה בינונית ומעלה בבסיס, תוכלו להירשם אל קורסים לאנגלית המיועדים למתקדמים. כאן האפשרויות הן אנגלית עסקית, קורס הכנה למבחנים בחו”ל, קורס הכנה למבחן אמיר ועוד.

לימוד אנגלית עסקית לעומת מדוברת

אמנם מדובר על אותה שפה, אך אלו שני עולמות שונים. כאן חשוב לציין שכל אחד שמעוניין ללמוד לימודי אנגלית עסקית צריך לדעת קודם לכן את הבסיס של השפה האנגלית, דבר אותו ניתן לעשות באמצעות קורס לימודי אנגלית בסיסית ואנגלית מתקדמים בבית ספר לשפות. גם אם אתם יודעים כיצד לתקשר בשפה האנגלית, הן מבחינת קריאה וכתיבה והן מבחינת דיבור, חשוב שתדעו שאנגלית המיועדת לעסקים מהווה נדבך נוסף על השפה האנגלית המדוברת, שכן כאן מדובר על עולם מונחים הרלוונטי לתחום העסקי, הכרת ביטויים ומילים הקשורים אל העולם הפיננסי, עולם הייצוא והייבוא, צורת ניסוח מקובלת בעת שיח עסקי או משא ומתן.

בסופו של דבר, המטרה של קורס אנגלית עסקית היא לאו דווקא שיפור אנגלית, אלא שדרוג אוצר המילים הקיים והיכולת להתנהל בעולמות עסקיים בשפה הבינלאומית, אנגלית.

אז מה תלמדו בקורס אנגלית עסקית? מונחים מקצועיים בתחום העיסוק שלכם. תשפרו את יכולות הביטוי שלכם וכן את יכולת הפרזנטציה שלכם בשפה האנגלית, תדעו כיצד לספק מענה מקצועי בכל הקשור אל התחום בו אתם עוסקים, תתרגלו כיצד לנאום באנגלית וכל דבר שיוביל אתכם לשליטה ברמה גבוהה של אנגלית עסקית. בהצלחה!

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים