נגישות

כללי

חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית באתר לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות, השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה.
התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013 ,לתקן הישראלי ת”י 5568 המבוסס על הנחיות 2.0WCAG לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.
התאמת הנגישות נבדקה בדפדפנים המובילים כגון פיירפוקס וכרום בגירסאות האחרונות, וכלה שימוש טכנולוגיות מסייעות מסוג קורא מסך (NVDA)

כיצד הונגש האתר

  • קישורים בתחילת הדף המיועדים לניווט מקלדת המאפשרים דילוג לתוכן ולתפריט הראשי (דילוג על בלוקים)
  • הותקן תפריט נגישות המאפשר הגדלת פונטים ושינוי ניגודיות.
  • תפריטים ניווט הותאמו לניווט עם מקלדת כולל הוספת תגיות aria-wai
  • קרוסלת התמונות בדף הבית (סליידר) הותאמה לגליש עם מקלדת והוסף אף כפתור המאפשר עצירה של התחלפות התמונות.
  • פוקוס ויזואלי ברור הוסף לריכיבים באתר עבור משמשים בניווט מקלדת וטכנולוגיות מסייעות
    טפסים באתר הותאמו לניווט עם מקלדת ןלקוראי מסך.
  • הוסף טקטס המיועד לקורא מסך במספר קישורים על מנת להבהיר והסביר את מטרת הקישור ותפקידו (נפתח בחלון חדש, שליחה להדפסה וכד’)
  • עמוד פידבק אשר הורכב מתמונה של טקסט נבנה מחדש עם טקסט חי.

כדי לנווט באתר בעזרת המקלדת השתמשו בכפתור ה Tab . כל לחיצה עליו תעביר אותכם ללינק הבא. לחיצה על Shift + Tab תחזיר אותכם ללינק הקודם.
שינוי גודל הגופן מתבצע באמצעות המקלדת,
עבור הגדלת הגופן יש ללחוץ על המקשים ctrl +,
עבור הקטנת הגופן יש ללחוץ על המקשים ctrl –

בעיות נגישות ידועות

באתר מותקן תוסף של צאט-בוט, חלון דו-שיח עם נציגה וירטואלית. מקור הרכיב הוא חיצוני ואינו ניתן להנגשה. בחרנו להשאיר את חלון הדו-שיח מאחר והוא צורת תקשורת ומידע נוספת באתר היכולה אף לעזור לאנשים עם מוגבליות מסוימות.
באתר יש מספר טקסטים וקישורים שצבע האותיות הוא בניגודיות נמוכה יחסית לרקע. תפריט הנגישות מאפשר שינוי הניגודיות והפיכתם של טקסטים אלה ליותר קריאים ובניגודיות שתואמת את התקן

פרטי אחראית נגישות בברליץ

שם: שירלי רוזנפלד
אימייל: Shirly.Rozenfeld@berlitz.co.il

נתקלתם בבעיה? ספרו לנו!

אנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. במידה ומצאתם או\ו נתקלתם בקשיים בגלישה באתר, אל תהסס\י לדווח לי לכתובת המייל Shirly.Rozenfeld@berlitz.co.il אנו נטפל בבעיה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים על טיפולה.

תאריך עידכון ההצהרה

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בתאריך 9 בינואר 2018