אודות ברליץ

הצטרף למיליוני האנשים ברחבי העולם שלמדו לדברליץ בהצלחה כל שפה שבעולם!

כאשר עולה הצורך בלימוד שפה מדוברת והבנת הייחודיות של תרבות שונה, ברליץ ערוכה לסייע לך בצורה הטובה ביותר בהשגת יעדך.

לברליץ מגוון רחב של הכשרות, קורס פרטי, סמי פרטי וקורסים קבוצתיים. תוכניות הלימודים ומערך הלמידה מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום ומתווספים לתכנים העשירים והאותנטיים, בהנחיית מורים דוברי שפת אם, ולתכני מולטימדיה מתקדמים ביותר המלווים את מהלכי הקורסים.

שיטת למידה ייחודית שפשוט עובדת!

לימודי השפות מקנים לך את הכלים לדבר, לקרוא ולכתוב, בכל שפה בה תחפוץ. הלימודים מכסים מספר רב של שפות ומועברים בשיטת לימוד ייחודית, המאופיינת בשימת דגש על היכולת לדבר את השפה, ולהביא את התלמיד לרמה בה הוא מסוגל לנהל שיחה בשפה נינוחה ושוטפת. כל השיעורים נערכים על ידי מורים הדוברים את השפות כשפת אם. בשיעורים עצמם, כל התלמידים מדברים את השפה הנלמדת החל מהשיעור הראשון. השיעורים עושים שימוש בכלים לימודיים כמו משחקי תפקידים, קטעי קריאה והאזנה. בנוסף, מסתמכת שיטת הלימוד על עזרי מולטימדיה, ומנוי לאתר אינטרנט בעזרתו יכול התלמיד להמשיך ולתרגל גם בבית את מה שנלמד בכיתה. שיטה זו הוכחה האפקטיבית ביותר להפוך את השפה הזרה לשגורה בפי התלמידים.

לימודים בהתאמה אישית – להצלחה מירבית

הלימודים מותאמים לתקציב, ללו”ז ולצרכים. בכל שפה ישנה אפשרות לבחור את המסלול המתאים לתלמיד – בין אם מדובר בשיעורים פרטיים או שיעורים המתנהלים בקבוצה, לימוד בוקר, לימודי ערב, או מסלול משולב – לימודי שפות מתנהלים בכל המסלולים הנ”ל. כל תלמיד הפונה לברליץ מקבל ייעוץ ראשוני בו מורכב עבורו המסלול העונה על צרכיו באופן הטוב ביותר. אנו מעניקים קורסים אינטנסיביים עבור מי שצריך להגיע לשליטה בשפה תוך זמן קצוב, או קורסים ארוכים יותר.