מהן השפות המדוברות ביותר בעולם?

כאשר אנו שואלים את השאלה: ‘מהן אותן שפות המדוברות ביותר בעולם? ‘ אנו לרוב מעוניינים לדעת זאת בכדי להחליט מהי אותה שפה אותה כדאי לנו ללמוד וזאת על מנת להכין את עצמנו לעתיד טוב יותר בשוק התעסוקה ובחו”ל. במאמר זה נפרט אודות שלוש השפות המככבות במעלה הרשימה.

מדברים בסינית

אי אפשר להתעלם מכך שהשפה המדוברת יותר בעולם הינה השפה הסינית, שכן יש כ- 1.3 מיליארד סינים בעולם וזאת מלבד אותם אנשי עסקים, סטודנטים ואנשים נוספים שבחרו ללמוד את השפה ומתורגלים בה. הניב הדומיננטי ביותר של השפה הסינית היא הסינית המנדרינית. אמנם מדובר על שפה לא פשוטה ללמידה, אך בהנחה ותקופת הקורונה תעבור בשלום והמסחר עם סין ימשיך כרגיל, קרוב לוודאי ששפה זו תמשיך לככב במקומות הראשונים של רשימת השפות המדוברות בעולם.

לא מוותרים על ספרדית

נראה שמדי שנה יותר ויותר אנשים בישראל מתעניינים בספרדית ונרשמים לקורס ספרדית. הסיבה לכך היא החשיפה הגדולה של השפה הספרדית באמצעות סדרות, סרטי טלוויזיה וסרטי קולנוע. רוב האנשים שהתאהבו במנגינה הטבעית של שפה זו בוודאי גם ישמחו לקרוא שכ- 399 מיליון אנשים דוברים את השפה הספרדית ברחבי העולם. באם גם אתם סברתם עד היום שמלבד ספרד משתמשים בשפה גם בעוד מדינה או שתיים,  תופתעו לדעת שמדברים את השפה בעוד 30 מדינות לפחות.

רוב האנשים אינם יודעים שהספרדית היא שפה אשר נחשבת כפופולרית ביותר בארצות הברית ובהתאם מעסיקים רבים מעדיפים להעסיק אנשים שיודעים גם ספרדית. רוב האנשים טוענים שקל ללמוד ספרדית באם לומדים אותה באופן מסודר ולכן בשנים האחרונות ניתן לראות שרבים נרשמים לקורס ספרדית בברליץ, שם יש אפשרות ללמוד את השפה אונליין או להירשם אל לימודי ספרדית בפורמט קבוצתי או פרטני.

כי אי אפשר לוותר על השפה האנגלית

כמובן ששפה נוספת שמככבת במעלה הרשימה שלנו שנים רבות היא השפה האנגלית. שכן, נראה שכיום לא ניתן לעשות כמעט דבר ללא ידיעת שפה זאת, מהבנת ההוראות במחשב ועד סגירת עסקה. למעשה, אחת הדרישות המוכרות ביותר בשוק התעסוקה היא ידיעת השפה האנגלית, הן מבחינת דיבור, קריאה וכתיבה. נכון להיום השפה האנגלית משרתת מיליארדי אנשים ברחבי העולם (רובם למדו אותה כשפה שנייה), והיא נחשבת לאחת השפות הפופולאריות ביותר בעולם.

אם גם אתם מרגישים שאתם יודעים אנגלית ברמה הבסיסית ומעוניינים ללמוד אנגלית ברמת מתקדמים או שאתם מעוניינים ללמוד אנגלית עסקית או להתחיל וללמוד אנגלית ממש מהבסיס בוודאי תשמחו לקרוא שנכון להיום תוכלו לבחור קורס לימוד אנגלית המתאים למטרה שלכם, לרמת האנגלית שלכם ולפורמט בו אתם מעוניינים ללמוד, שכן היום יש לכם אפשרות לבחור לימוד אנגלית בטלפון, לימודי אנגלית דרך המחשב, קורס אנגלית בקבוצה קטנה, קורס אנגלית אונליין ועוד.. בהצלחה!

po
Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים