סניף ברליץ ירושלים – לימודי אנגלית בירושלים

ברליץ ירושלים

סניף ברליץ בירושלים ממוקם במרכז העיר. מיקומו מאפשר הגעה נוחה ומהירה באמצעות תחבורה ציבורית וחניונים ציבוריים באזור.

כתובת:
סינמה סיטי ירושלים, שדרות יצחק רבין 10, קומה 1.

שעות פתיחה
:
א’-ה’: 09:00-20:30
ו’ : 8:00-13:00

מנהלת הסניף:
מיכל לביא

לימודי שפות בברליץ מקנים לך את הכלים לדבר, לקרוא ולכתוב, בכל שפה בה תחפוץ. לברליץ מגוון רחב של הכשרות, קורס פרטי , סמי-פרטי וקורסים קבוצתיים. תכניות הלימודים ומערך הלמידה מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום ומתווספים לתכנים העשירים והאותנטיים, בהנחיית מורים דוברי שפת אם.

קורס ללימודי אנגלית ושפות נוספות בירושלים

בברליץ ירושלים, עומד לרשות התלמידים מגוון רחב מאוד של תכניות לימודי שפות ברמות שונות. מתקיימים קורסים ללימודי אנגלית למתחילים ולמתקדמים, לימוד אנגלית עסקית ושפות נוספות. בכל שפה ישנה אפשרות לבחור את המסלול המתאים לתלמיד, בין אם מדובר בשיעורים פרטיים או בשיעורים המתנהלים בקבוצה, לימודי בוקר, לימודי ערב, או מסלול משולב – לימודי שפות מתנהלים בכל המסלולים הנ”ל. כל תלמיד הפונה לברליץ מקבל ייעוץ ראשוני בו מורכב עבורו המסלול העונה על צרכיו באופן הטוב ביותר. הקורס המבוקש ביותר בסניף הוא הקורס ללימודי אנגלית של ברליץ בירושלים.

שיטת הלימוד הייחודית לברליץ, אשר במסגרתה אנו מעבירים בקבוצות קטנות בחדרי לימוד מרווחים, נוחים וממוזגים, מיושמת במרץ גם בסניף ברליץ ירושלים. בסניף משולבות טכנולוגיות למידה מהמתקדמות בעולם, כולל שירותי מולטימדיה יוצאי דופן לתרגול חופשי של תלמידי המרכז.

מקוים לראותכם בקרוב בברליץ ירושלים!

מיכל לביא – מנהלת מרכז
ברליץ ירושלים

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים