לימודי אנגלית בתקופת הקורונה – מהן האופציות המובילות?

המאה ה-21 האיצה מאוד את מגמת הגלובליזציה שהתחילה במאה הקודמת. עוד ועוד טכנולוגיות וכלים מאפשרים לנו ליצור מגוון רחב מאוד של אינטראקציות עם אנשים שנמצאים מעבר לים ובקצה השני של העולם, וכדאי כמובן לנצל את אינספור האפשרויות.

גם מגפת הקורונה לא עצרה את המגמה הנ”ל: אמנם קשה יותר להגיע פיזית למדינות אחרות, ולפרקים זו משימה בלתי אפשרית, אבל כולנו צורכים תכנים שנוצרו במקומות אחרים, וממילא בעידן הדיגיטלי חלק גדול מהתקשורת מבוססת על שימוש באמצעים מתקדמים – למשל הזום.

על-מנת שאפשר יהיה ליהנות מיתרונות הגלובליזציה – גם למטרות עסקיות וגם כאנשים פרטיים – כדאי מאוד שרמת האנגלית תהיה גבוהה, ואפילו גבוהה מאוד. בהתאם לכך, החשיבות שבלימוד אנגלית התעצמה בשנים האחרונות, וגם בתקופת הקורונה כדאי מאוד לשפר את השליטה בשפה זו.

למעשה, תקופת הקורונה היא הזדמנות מצוינת ללמוד אנגלית. לרוב הישראלים יש יותר זמן פנוי כתוצאה מההגבלות השונות המוטלות עלינו, ורכישת שפה חדשה או שכלול הקריאה, הכתיבה, הדיבור והבנת הנשמע באנגלית הן דרכים מעולות לנצל את הזמן הפנוי.

לימודי אנגלית דרך הטלפון

בתקופת הקורונה, ההמלצה הבריאותית החשובה ביותר היא לצמצם את השהות בחללים סגורים מחוץ לבית, ובפרט כשהשהות היא בחברת אנשים אחרים. בהתאם, ישנם לא מעט אנשים שרוצים ללמוד אנגלית אבל חוששים מפני הגעה לכיתת לימוד, גם אם ניתן לשמור בה על מרווח ביטחון בין התלמידים.

אופציה אפשרית ומומלצת אחת במקרים אלה היא לימודי אנגלית בטלפון. בשיחה של חצי שעה, עם מורה מיומן מאוד, ניתן לתרגל דיבור והקשבה, ללמוד אנגלית בכיף וכמו כן להעשיר את אוצר המילים גם באופן כללי וגם בתחום ספציפי (למשל משפטים, כלכלה, ניהול וכו’). יתרון משמעותי אחד של שיטת לימוד זו הוא שאין צורך לצאת מהבית, עוד יתרון הוא הגמישות מבחינת קביעת מועדי השיעורים וכמובן שגם העובדה שמדובר בשיעור 1 על 1 תורמת לאפקטיביות של המפגש.

לימוד אנגלית אונליין

עוד אופציה רלוונטית וכדאית לימי הקורונה היא קורס אנגלית מקוון. חשוב להדגיש כי למידה מרחוק מחייבת בקיאות וניסיון, ולכן לימודי אנגלית אונליין כדאי במיוחד לבצע בבית ספר מוביל ללימוד שפות, דוגמת ברליץ.

הלימודים המקוונים משלבים תרגולים עצמיים על בסיס מערכת מתקדמת שפותחה במיוחד לצורך לימוד שפות מרחוק ושיעורים עם מורים. המורים מזהים את נקודות החולשה של כל תלמיד ותלמידה ומסייעים להם להתגבר עליהן בדרך לאנגלית איכותית במיוחד. עוד יתרון מובהק של הקורס המקוון הוא השליטה המוחלטת בקצב הלימוד, כשכל אחד וכל אחת יכולים לבחור כמה זמן להקדיש לכל נושא. הלימודים מובילים גם להעשרת אוצר המילים באנגלית וגם לחיזוק השליטה בדקדוק, גם את הקריאה והכתיבה וגם את הדיבור והשמיעה. דגש נוסף בפיתוח מערכת הלמידה מרחוק הושם על ידידותיות למשתמשים, כך שקל ונוח לנצל את כל היתרונות של הלימודים אונליין.

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים