ישנם הרבה סוגי קורסים לשפה האנגלית – איך נדע איזה קורס לבחור?

אנגלית היא אחת השפות החשובות והמדוברות ביותר. נכון להיום, רוב מקומות העבודה, המוסדות להשכלה גבוהה והמדינות בהן תבקרו ידרשו מכם לקרוא או להבין את השפה האנגלית. מצב זה מוביל אנשים רבים להירשם אל קורסי אנגלית במטרה לתקשר באופן מקצועי ושוטף עם דוברי אנגלית ולהתקדם בחיים, אך לאיזו קורס כדאי להירשם?

קורסים לאנגלית – לאן נרשמים?

נכון להיום, מוצעים קורסים רבים בשפות זרות במסגרות חינוך שונות ובבתי ספר לשפות זרות. לעיתים, מצב זה מביא אותנו לכך שאיננו יודעים לאיזו מסגרת להירשם ומהו סוג הקורס המתאים לנו. בשלב זה, הפעולה הראשונה אותה חשוב לעשות היא לוודא שאנו נרשמים למוסד ותיק המציע סוגים שונים של קורסי אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית ועוד. חברת ברליץ הוקמה עוד בשנת 1878, כאשר שנתיים לאחר מכן נפתח המרכז לשפות של ברליץ בבוסטון, בארצות הברית. נכון להיום, בישראל קיימים 7 סניפים של מוסד ותיק זה ללימודי אנגלית. זוהי הסיבה העיקרית שגורמת לאנשים רבים בישראל וברחבי העולם לבחור בברליץ.

מהו הקורס המתאים לי?

לאחר ההבנה שברליץ הינו מוסד ותיק ובעל מוניטין מוצלח בכל הקשור אל קורסים ללימודי אנגלית, הצעד השני יהיה כניסה אל האתר של ברליץ בישראל, הקלקה על ‘בחן את רמת האנגלית שלך‘ והרשמה למבדקי רמה  אשר נועדו על מנת לבדוק מהי רמת האנגלית שלכם וזאת טרם אתם נרשמים לאחת מהתוכניות של ברליץ. ברגע שתדעו מהי נקודת הפתיחה שלכם ותאמרו לנו מהי המטרה שהובילה אתכם לבחור לרצות להירשם לקורס אנגלית מדוברת או לקורס אנגלית עסקית, נוכל להתאים לכם את מסלול הלימוד המתאים ביותר. אז מה יש לנו להציע לכם?

סוגי קורסים קיימים

  • מסלול לימודי אנגלית לחברות וארגונים – כאן אנו מציעים לארגונים וחברות לבחור האם הם מעוניינים להציע לעובדיהם אפשרות ללמוד קורס אנגלית עסקית מקצועית, קורס אשר כולל גם הבנה של התרבות העסקית באותה זירה בה החברה עוסקת. אפשרות נוספת היא הרשמה לתוכנית IT, התוכנית המהירה ללימודי אנגלית באמצעותה תלמדו אנגלית תוך שבועיים ימים תוך שימוש בשיחות טלפוניות, סימולציות של מפגשים עסקיים, שיחות נימוסין באנגלית ועוד.
  • אנגלית למתחילים – כאן יש לכם אפשרות להירשם אל קורס אנגלית מדוברת אשר יעזור לכם לשוחח באנגלית באופן שוטף. אפשרויות נוספות הן התוכנית המהירה ללימודי האנגלית, לימודי אנגלית לילדים, לימודי אנגלית דרך המחשב או באמצעות הטלפון, לימודי אנגלית אונליין, קורס הכנה לראיונות עבודה באנגלית ועוד.
  • אנגלית למתקדמים – כאן צוות המורים המומחים של ברליץ מציעים לכם להירשם אל קורס אנגלית עסקית אשר ידוע כקורס ממוקד מטרה אשר פותח במהירות דלתות לקידום מקצועי. אפשרויות נוספות הן הרשמה למסלול אנגלית אישית המותאם ליכולות של כל תלמיד ותלמיד והתאמת לוח הזמנים לתלמיד. אפשרויות נוספות הן הרשמה אל קורסים שעיקרם הכנה למבחנים בחו”ל ומבחן אמיר.

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אלינו, לציין מדוע אתם מעוניינים להירשם לקורס אנגלית ולאפשר לנו לבחור לכם את הקורס המתאים ביותר. בהצלחה!

Call Now Button

סניפי ברליץ נפתחו לקהל התלמידים הקיימים ולתלמידים חדשים