המילונים הטובים ביותר ברשת שיעזרו לך לשפר את האנגלית

אם גם אתם נתקלים, לא פעם, באתגרים ומחסומים הקשורים בשפה זרה ובאנגלית, כדאי להתחיל לשקול את השימוש במילונים שקיימים ברשת ומספקים מענה לא רע בכלל. אמנם הדיוק לעיתים יחסר מן העין בעת בניית משפטים מורכבים, אך מילונים טובים עשויים לחולל הבדל משמעותי בתהליך העבודה שלכם.

בשנים האחרונות חל שיפור משמעותי ביותר באופן בו גוגל מפרשים שפות שונות ובמילונים החינמיים הפזורים ברשת. בשנים עברו, כשהיינו מקלידים משפטים מעט מסורבלים בגוגל-טרנסלייט, היינו מקבלים תוצאה די מפוזרת ולא הגיונית, אך כיום גוגל בהחלט השתפרו בכל נושא התוכן, כך שההמלצה הראשונה שלנו אליכם, היא ההמלצה להשתמש באבי מייסדי התרבות הווירטואלית המודרנית – Google, במילונים שהוא מציע ובאפשרויות התרגום.

לשפר את האנגלית בעזרת מילון מורפיקס

מילון מורפיקס הוא ההמלצה השנייה שלנו אליכם. מורפיקס הוא מילון חינמי לחלוטין שמאפשר תרגום לא פחות ממצוין. הוא כלי מוביל ביותר בכל הקשור לנושאים של שיפור אנגלית והבנת מילים נרדפות, הדרך להגות ביטויים ומילים ובאופן כללי, מדייק רבות בפירושיו ובתרגומיו מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית. באשר לשפות נוספות, ניתן גם להשתמש במורפיקס עבור שפות שונות, אך לנו אישית לא יצא להתנסות בזאת, כך שאנו מנועים מלהמליץ דבר כזה או אחר בנושא.

נוסף על האפשרויות הברוכות שמילון מורפיקס מציע, ניתן גם לבחור בהשמעה קולית לשם הגייה נכונה של המילים, אותן אנו מבקשים לפרש. ואם זה לא מספיק, אז הוא גם מאפשר לכם לראות צורות בניית משפטים שונות, בהן ניתן לשלב את המילים שדרשתם לפרש. מומלץ ביותר עבור לימוד אנגלית ושיפורה, התנהלות עסקית קורקטית באנגלית והשתלבות בתהליכים שדורשים דיוק בתוכן.

מילונים באנגלית ברשת
Copyright: perhapzzz / 123RF Stock Photo

באמת אפשר ללמוד אנגלית על ידי שימוש במילון?

ראשית, נציין שאנגלית, באופן יחסי לרוסית למשל, היא לא שפה מאוד מורכבת, ובהחלט ניתן ללמוד אנגלית בצורה מזורזת על ידי ובאמצעות הקורסים שנועדו לכך. אך בכל הקשור ללימוד אנגלית מ”אפס” באמצעות מילונים ברשת, התשובה לכך היא כמובן לא – לא ניתן לבצע למידה מוצלחת בדרך זו.

מה שכן אפשר לעשות, זה לוודא את התקינות של המכתבים שלנו, להסתייע בתוכנות כמו Grammarly שנועדו לדייק את האנגלית שלנו ולכוון אותנו לגבי משפטים שלא נכונים בבחינה דקדוקית ובבחינת שגיאות כתיב אופציונאליות ועוד. אגב, “גרמרלי” היא התוכנה, לטעמנו, הכי טובה שקיימת כיום בשוק עבור דיוק ושיפור האנגלית. היא חינמית בחלקה, אך אם תבקשו ממנה לתקן את האנגלית שלכם ברמה מתקדמת (של בניית משפטים קורקטיים ומורכבים, פסקאות ותכנים שלמים באופן כללי), תצטרכו לשלם בערך 60$ לשנה (יכול להיות שהנתון הכספי לא מדויק בעקבות שינויים מהפעם האחרונה בה נתבקשנו לשלם על התכנה הזו ולהשתמש בה).

לימודים נעימים ושיפור אנגלית מוצלח! זכרו, אין שום דבר שיכול לגבור על הרצון שלנו להתקדם ולמנף את עצמנו למעלה.

Call Now Button