לימוד ספרדית למתחילים

לימוד ספרדית למתחילים

חולם בספרדית ? הגיע הזמן שתפסיק לחלום ותתחיל לדברליץ!

בואו ללמוד ספרדית למתחילים בצורה מהנה ואפקטיבית בכיתות קטנות ותוכלו להתחיל לדבר ספרדית, אפילו תוך שבועיים!

זוהי אמת ברורה שהעולם הצטמק לגודל די קטן עם הופעת האינטרנט והתקשורת. בעולם של ימינו, ידע בשפות זרות הוא אינו מותרות אלא הכרח. בהקשר זה, לימודי ספרדית הפכו פופולריים יותר ויותר בעשור האחרון. ספרדית היא השפה המודרנית השלישית הנפוצה ביותר. כך הידע של השפה הספרדית יכול להימצא שימושי במספר מצבים. מיותר לומר כי ידע זה גם מוסיף ערך מוסף לקורות החיים והקריירה של כל אחד.

לימוד ספרדית נערך עם חשיבות עליונה במדינות החברות באיחוד האירופי וכן במדינות אמריקה הלטינית. למעשה, במדינות כמו קולומביה, ארגנטינה וספרד, הספרדית היא השפה הרשמית. עבור אנשים השואפים לעבוד באותן מדינות או לעבוד במגזרים שבהם יש מגע עם מדינות דוברות ספרדית, ישנה חשיבות עליונה לבקיאות בסיסית בספרדית היומיומית. לימודי ספרדית נערכים גם עבור האו"ם היות וספרדית היא אחת השפות הרשמיות של הגוף הבינלאומי.

בשנים האחרונות, לימוד הספרדית הפך אופנתי גם באסיה ובמדינות אפריקה. זה נובע בעיקר מגידול במספר האנשים מארצות אלו אשר עובדים עם מדינות בהן הספרדית היא השפה העיקרית. לימודי ספרדית הם גם הבחירה המועדפת של הנוגעים בדבר לימודי השפה ופעילויות ספרותית. ישנה חשיבות עליונה לידע מעמיק של השפה על מנת לקבל הבנה טובה יותר של השפעתו על ההתרחשויות החברתיות והתרבותיות העולמיות. השפה הספרדית השפיעה גם על ההיסטוריה של האימפריאליזם הספרדי ועל המדינות הקולוניאליות. שגרירות ספרד הקימה במדינות שונות מוסדות בהם השפה נלמדת עבור אנשים המעונינים בכך. כמו כן, ברליץ מציע ללימוד שפות זרות וביניהן קורסים בשפה הספרדית ברמות שונות. רוב מחלקות השפה באוניברסיטאות הגדולות ברחבי העולם מציעות גם כמובן את לימודי השפה הספרדית. לכן, לימוד השפה הזו נפוצים בקרב אנשים העוסקים בפעילויות שונות, החל מסטודנטים, וכלה באנשי עסקים וחוקרים. כמות העבודה הנעשית בנוגע לשפה הספרדית היא עצומה, ומחקרים נוספים נמצאים בתהליכי עשייה. לכן לימוד ספרדית בברליץ יכול גם לספק אפשרות למעונינים לעבוד בשורות חוקרים אלה. בסך הכל, מסתמן כי לימוד ספרדית של היום הם כאן כדי להישאר.