לימודי ספרדית בברליץ – ללמוד ספרדית מהמומחים

קורס ללמד ספרדית בקלות

השפה הספרדית היא אחת משלוש השפות הרשמיות בארגונים הבין- לאומיים, ומדוברת באופן רשמי ב-20 מדינות ויותר. השפה הספרדית מדוברת ע"י כמעט חצי מיליארד בני אדם ברחבי העולם, במדינות כמו ספרד, מקסיקו, ארגנטינה, אקוודור, קולומביה, פרו, צ'ילה, קוסטה ריקה, ועוד.

לימודי ספרדית – ללמוד שפה בינלאומית

ספרדית היא השפה השלישית מבין השפות המדוברות בעולם לאחר הסינית-מנדרינית והאנגלית, ומושפעת מהלטינית ומהערבית. באמריקה הלטינית תשעה מכל עשרה אנשים הם דוברי ספרדית ועל פי האומדנים, יהיו בשנת 2050, כ- 100 מיליון דוברי ספרדית בארה"ב בלבד.

השפה הספרדית נחשבת שפה קלה ללמידה ונכתבת באותיות לטיניות. קורסים של לימוד ספרדית  ניתן למצוא במגוון רב של בתי ספר לשפות בישראל. לימודי ספרדית פופולאריים ביותר וישנם קורסים שונים לספרדית ברמות שונות ולכל הגילאים.

לימודי ספרדית לילדים – פתחו את ילדכם לשפה חדשה ומרתקת

לימודי ספרדית לילדים הפכו בשנים האחרונות לחוגי העשרה מבוקשים בעקבות הצלחת סדרות הנוער הדרום האמריקאיות. כוכבי הסדרות אף הגיעו לארץ ושמחו לראות כי ילדים ובני נוער מעריצים רבים פונים אליהם בשפה הספרדית.

קורס לימוד ספרדית – למה זה חשוב?

לימודי ספרדית לפני טיסות לטיול הגדול

במדינות בהן דוברים רק ספרדית, מומלץ לדעת לפחות את השפה הבסיסית לפני שטסים. ככל שהשליטה בשפה טובה יותר, כך חווית הטיול תהיה עצומה יותר. חיילים משוחררים רבים טסים לטיול ארוך בדרום אמריקה, וכחלק בלתי נפרד מההכנות לטיול, מומלץ להירשם לקורס לימוד ספרדית. ישנם לא מעט קורסים של לימוד ספרדית שמטרתם ללמד בזמן קצר לדבר בספרדית שימושית שתתפתח במהרה בזמן הטיול.

לימודי ספרדית – הדרך של אנשי עסקים להתחבר לחברות בינלאומיות

ספרדית היא גם שפה שניתן לעשות בה שימוש בעולם העסקים. לימוד ספרדית יכולים להקנות יתרון למי שמתמצא ולו במעט בשפה הספרדית ובגינוני הנימוס הקטנים, שיכולים לעשות את ההבדל ולקרב ברמה האישית, דבר שתורם רבות לקשרים העסקיים. לימוד ספרדית יכולים לפתוח עולם ומלואו לשפה מרתקת ומלאת תשוקה, שפה שכיף לדבר ולהבין.

אוצר המילים בספרדית מבוסס על השפה הלטינית ומילים רבות מקורן בשפה האנגלית. מי שיודע או לפחות מבין אנגלית, יוכל לזהות בקלות ולהבין מילים רבות בספרדית שנשמעות מאוד דומה. כך שלרוב האנשים, ללמוד ספרדית יהיה משימה קלה ולא מסובכת. הספרדית היא מאוד קליטה, כל אחד יכול ללמוד לדבר ולהבין את השפה. קורס לימוד ספרדית הוא חוויה מהנה. הקורס מעניק גם חשיפה לתרבות הספרדית העשירה וגם ידיעת שפה זרה שימושית.

השאירו פרטים ונציג ברליץ ישוב אליכם עם הצעה במהרה!