קורס לימוד גרמנית – ללמוד גרמנית מהטובים ביותר

קורס לימוד גרמנית בברליץ

השפה הגרמנית נקראת Deutsch ומשמעותה "עממי" היות ובמקור ציינה את לשון העם, אל מול לשון המשכילים שהייתה באותה תקופה השפה הלטינית. השפה הגרמנית היא אחת השפות הרשמיות של האיחוד האירופי, ומשמשת כשפת האם של בערך 100 מיליון איש, או כרבע מכל תושבי אירופה.

מדוע כדאי ללמוד גרמנית?

גרמניה נחשבת כיום כאחת מהמעצמות המובילות והחזקות בעולם. השפה הגרמנית היא השפה המדוברת ביותר באיחוד האירופי, בעיקר בגרמניה, אוסטריה, ליכטנשטיין, חלקים גדולים של שוויץ, לוקסמבורג, חלק קטן מפולין, אזור דרום טירול באיטליה, אזורים בבלגיה, רומניה, צרפת, ואף בקולוניות לשעבר של גרמניה כמו נמיביה, קיימים אזורים שבהם שומעים גרמנית. ישנם גם כמה מיעוטים דוברי גרמנית במזרח-אירופה רוסיה, הונגריה וסלובניה. קהילות דוברות גרמנית אפשר למצוא גם בצפון ודרום אמריקה כמו למשל ארגנטינה.

לימודי גרמנית – ללמוד שפה מבוקשת ברחבי העולם!

לימודי גרמנית כשפה זרה ברחבי העולם תופסים את המקום השלישי בשכיחותם. ברחבי אירופה, לימודי גרמנית תופסים את המקום השני בתחום לימודי השפות הזרות וכך גם בארצות הברית וביפן. השפה הגרמנית היא השפה המדוברת ביותר מבין השפות במדינות האיחוד האירופי. היכולת לדבר בגרמנית מקנה יתרון גדול בעולם העסקים באירופה בכלל ובגרמניה בפרט. כיום, ישנה אפשרות ללמוד בקורסים ייעודיים של לימודי גרמנית עסקית, במטרה להכיר את אוצר המילים הבסיסי יחד עם התמקדות בשפה העסקית.

קורס לימודי גרמנית – הפתח ללימודים אקדמאיים בחינם בגרמניה

יתרון גדול נוסף של הקורס ללימוד גרמנית הוא שבמידה ואתם חושבים על הגירה לגרמניה בהמשך חייכם, ידיעת השפה הגרמנית תפתח בפניכם את האפשרות ללמוד בחינם באוניברסיטאות השונות ברחבי גרמניה. גרמניה מאפשרת לכל מי שעובר מבחן בגרמנית ללמוד בחינם. זוהי הזדמנות נהדרת לסטודנטים לצאת וללמוד בגרמניה. ישנם קורסים של לימודי גרמניתשמטרתם להכין את התלמיד למבחן הכניסה בגרמנית וללמוד בגרמניה ללא כל תשלום.

התרבות הגרמנית רבת השנים הטביעה את חוטמה במגוון תחומים כגון ספרות, שירה, אומנות ועוד. כדי להיחשף לעולם התרבות הגרמני צריך להכיר את השפה הגרמנית. לימודי גרמנית בסיסית במסגרת הקורס ללימוד גרמנית של ברליץ יכולים לתת לכף מענה ולהעשיר את החוויה עשרות מונים.

מומלץ אם כן, מסיבות רבות, להירשם לקורס לימודי גרמנית שמתאים לצרכים ולמטרות אותם מעוניינים להשיג בגמר הקורס. אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים והירשמו עוד היום!