קייטנות קיץ חצי יום

קורסי הילדים של ברליץ הזוכים להצלחה רבה מזה 13 שנה, מתקיימים גם לאורך חודשי הקיץ. מטרתם העיקרית היא לשלב בין חוויות ופעילויות לילדים במהלך הקיץ עם למידת השפה האנגלית או הספרדית. הקורסים מחולקים על פי רמות וגילאים וזאת אנו מאבחנים במבדקי רמה ייעודיים לילדים במהלך מפגשי היעוץ שאנו מקיימים עם היועצים שלנו, ההורה והילד. כיום, אנו מזהים כי להורה חשוב מלבד נושא הכיף והחוויה של הקיץ, גם הערך המוסף שילד מקבל תוך כדי הפעילות. לכן אנו שמים דגש בקורסים אלו על: הפעלת הילד במפגשי הלימוד באמצעות שירים , משחקים והרבה כיף וזאת באמצעות עידוד הילד לדבר בשפה נלמדת כבר מהשיעורים הראשונים בדומה לשיטת ברליץ המוכחת כבר 136 שנה.

התוכנית בנויה על תוכן חוויתי ומהנה שחשוב מאד לילדים שלא ישתעממו ויעמדו בקצב שלהם. אנו ממליצים בכל מקרה על לימוד שפה מגיל קטן 4-5 שנים, שכן זה הגיל שלילד הכי קל ללמוד ולהטמיע שפה חדשה. לגילאים הבוגרים – נוער: הקיץ זו הזדמנות מצוינת להתכונן לקראת השנה הקרובה השיטה מעודדת חשיבה באנגלית,שיפור מיומנויות הלמידה וחיזוק והכנה לקראת המעבר לחט"ב ולקראת הבגרויות וכן על מנת לעמוד בקצב של כל התלמידים בכיתה או מי שנמצא ברמה לגילו ולכיתה ומעוניין להתקדם ולעלות ברמה. כמו כן התכנים נוגעים במיומנויות בשפה שלא מספיק שמים עליה דגש בבית ספר כמו נושא דיבור, בטחון בדיבור, שימוש בשפה בתחומים מסוימים בחיים.

קייטנות החצי יום נמשכות משעה 08:30- 12:30 בצהריים בהן התלמיד מקבל שוקו ולחמניה בבוקר עם מגוון ממרחים.

מסגרת הקייטנה בנויה מנושאים מסויימים בכל יום כמו קולנוע, ספורט, מוזיקה , איכות הסביבה ועוד כך שהילד למד מלבד אנגלים הוא מעשיר את עצמו במידע חשוב ממגוון תחומים רלוונטיים לעולם הילד.

משתתפי הקייטנה מקבלים ערכת חומרי לימוד מבית ברליץ אשר מותאמים לרמתם ועם תכנים מגוונים ומעשירים.

מדי יום יתכוננו התלמידים לקראת פרויקט סוף הקיטנה באנגלית כמובן, שבו אנו מזמינים את ההורים לצפות בפרויקט עליו עבדו הילדים לאורך הקיטנה.

ההרשמה לקורסי קיץ 2017 הסתיימה. נשמח אם תשאירו פרטים ונעדכנכם בנוגע לקורסי קיץ 2018.