שיטת לימוד אנגלית למתחילים

כישורי אנגלית נמוכים מתגלים במלוא הדרם כאשר האדם נוסע לראשונה לחו"ל או מבקש לנהל תכתובת בשפה האנגלית. ישנם מבוגרים וצעירים רבים שנמנעים מטיולים בחו"ל בשל רמה נמוכה של אנגלית. מספר חודשים של לימוד אנגלית יוכלו לשפר את איכות החיים שלהם בצורה משמעותית. בקורס אנגלית למתחילים או אנגלית מדוברת יעניק לבוגריו את כישורי השפה הדרושים להם. קורס לימוד אנגלית למתחילים יש לבחור בהתאם לצורכי התלמידים.

אחת הבעיה המשמעותיות ביותר בקרב התלמידים המתחילים היא ביטחון עצמי. גם לאחר חודש של לימודים רובם הגדול עדיין מהסס לדבר אנגלית בציבור ומעדיף לשתוק. המורים בבית הספר מעודדים את התלמידים לדבר ולתרגל בכל הזדמנות. במהלך כל שיעור מתקיימות מספר סימולציות בהן התלמידים מתרגלים את החומר שנלמד. משיעור לשיעור כישורי האנגלית משתפרים והתלמידים כבר מסוגלים לנהל שיחה של ממש. הביטחון העצמי חיוני לכישורי השפה, ללא ביטחון גם אדם שיודע אנגלית ברמה גבוהה לא יוכל להפיק ממנה תועלת.

השימוש בשפה בא לידי ביטוי רק כאשר האדם מרגיש מספיק בטוח בעצמו בכדי לפתוח בשיחה או לקחת חלק פעיל< יותר. לימוד אנגלית הוא הדרך הטובה ביותר לחיזוק הביטחון בכישורי השפה. כאשר לומדים אנגלית לבד קשה לדעת כיצד יש לבטא כל מילה, מתי משלבים אותה במשפט ואיך.