לימוד אנגלית למתחילים

לימוד אנגלית בסיסית למתחילים

לימוד אנגלית הוא חלק בלתי נפרד ממערכת השעות של מסגרות חינוך שונות, פורמאליות ובלתי פורמאליות, בארץ ובעולם. מבחינה כמותית, למעלה מביליון בני אדם לומדים אנגלית בכל רחבי העולם, ואין להתפלא על כך. השפה האנגלית היא שפה בינלאומית, כאשר עבור יותר מ-400 מיליון בני אדם היא שפת אם. עבור 600 מיליון בני אדם אחרים, השפה האנגלית היא שפה שנייה. למעשה, האנגלית היא השפה הרשמית ב-70 מדינות בכל רחבי הגלובוס, ובמדינות אחרות היא משמשת לפעילות יומיומית בתחומי הכלכלה, התרבות, התעסוקה, המחקר ובתחומים נוספים, גם אם איננה השפה הרשמית. במציאות שכזו, לימוד אנגלית ושליטה מלאה בכל רזיה הם כלי ראשון במעלה להצלחה.

קורס לימוד אנגלית למתחילים – הצעד הראשון לשליטה בשפה החשובה בעולם

לימוד אנגלית למתחילים ומאוחר יותר שליטה בשפה הזרה החשובה ביותר בעולם הם, כאמור, מרכיבים חשובים מאוד בהצלחה של כל אחד ואחת מאיתנו, כמעט בכל תחום שניתן להעלות על הדעת – החל מתעסוקה וכלה ביצירת קשרים חברתיים מעבר לים. בהתאם לכך, לימוד אנגלית בסיסית, ומאוחר יותר גם אנגלית ברמה מתקדמת יותר, הוא חלק בלתי נפרד מתכנית הלימודים בבתי הספר היסודיים, בחטיבות הביניים ובתיכונים. האנגלית היא גם אחד המקצועות החשובים ביותר בבגרות.

החשיבות שבלימודי אנגלית למתחילים

מאוחר יותר, לימוד אנגלית הוא תנאי הכרחי של מסגרות אקדמאיות שונות בדרך לתואר או אפילו לרכישת מקצוע אטרקטיבי. עם זאת, שיטת הלימוד המסורתית לרוב איננה נושאת תוצאות משביעות רצון, כאשר רבים מאיתנו מתקשים לדבר אנגלית בחופשיות, לקרוא ולכתוב גם לאחר שנות שינון ותרגול ארוכות. מסיבה זו בדיוק, במהלך השנים קמו מסגרות אלטרנטיביות ללימודי שפות בכלל וללימודי השפה האנגלית בפרט. מסגרות אלו מושתתות על תפיסה לימודית אחרת ויעילה יותר. לימוד אנגלית למתחילים במסגרות אלה לרוב מחולק לקטגוריות שונות, כדוגמת: רמת השליטה הבסיסית בשפה, תכלית הלימוד ותחום התמחות, כאשר המטרה היא לנסות להקנות שליטה מלאה בשפה וביטחון עצמי ללומדים בדרך הדומה כמה שיותר לרכישת שפת אם.

לימוד אנגלית לפי רמות – אנגלית למתחילים תחילה

היום ניתן ללמוד אנגלית בהתאם לרמת השליטה הבסיסית; לרוב מתחלקים הקורסים לשלוש רמות – לימוד אנגלית למתחילים, לימוד אנגלית למי ששולטים בשפה ברמה זו או אחרת ולימוד אנגלית למתקדמים.

הצעד הראשון שלך בדרך ללמידת השפה החשובה בעולם מתחיל בברליץ – צור עמנו קשר כעת!