לימוד אנגלית למתחילים עם המורים הטובים ביותר בישראל!

לימוד אנגלית בסיסית למתחילים

קורס אנגלית למתחילים נחשב לקורס הפופולרי ביותר ברשת ברליץ ולצעד הראשון שלכם בדרך לשליטה בשפה החשובה בעולם. הקורס הבסיסי אינו דורש כל ידע מוקדם ומתמקד בלימוד עקרונות השפה – בדגש על אנגלית מדוברת.

לימוד אנגלית הוא חלק בלתי נפרד ממערכת השעות של מסגרות חינוך שונות, פורמאליות ובלתי פורמאליות, בארץ ובעולם. מבחינה כמותית, למעלה מביליון בני אדם לומדים אנגלית בכל רחבי העולם, ואין להתפלא על כך. השפה האנגלית היא שפה בינלאומית, כאשר עבור יותר מ-400 מיליון בני אדם היא שפת אם. עבור 600 מיליון בני אדם אחרים, השפה האנגלית היא שפה שנייה. למעשה, האנגלית היא השפה הרשמית ב-70 מדינות בכל רחבי הגלובוס, ובמדינות אחרות היא משמשת לפעילות יומיומית בתחומי הכלכלה, התרבות, התעסוקה, המחקר ובתחומים נוספים, גם אם איננה השפה הרשמית. במציאות שכזו, לימוד אנגלית ושליטה מלאה בכל רזיה הם כלי ראשון במעלה להצלחה.

קורס אנגלית למתחילים – הצעד הראשון לשליטה בשפה החשובה בעולם

לימוד אנגלית למתחילים ומאוחר יותר שליטה בשפה הזרה החשובה ביותר בעולם הם, כאמור, מרכיבים חשובים מאוד בהצלחה של כל אחד ואחת מאיתנו, כמעט בכל תחום שניתן להעלות על הדעת – החל מתעסוקה וכלה ביצירת קשרים חברתיים מעבר לים. בהתאם לכך, לימוד אנגלית בסיסית, ומאוחר יותר גם אנגלית ברמה מתקדמת יותר, הוא חלק בלתי נפרד מתכנית הלימודים בבתי הספר היסודיים, בחטיבות הביניים ובתיכונים. האנגלית היא גם אחד המקצועות החשובים ביותר בבגרות.

החשיבות שבלימודי אנגלית למתחילים

מאוחר יותר, לימוד אנגלית הוא תנאי הכרחי של מסגרות אקדמאיות שונות בדרך לתואר או אפילו לרכישת מקצוע אטרקטיבי. עם זאת, שיטת הלימוד המסורתית לרוב איננה נושאת תוצאות משביעות רצון, כאשר רבים מאיתנו מתקשים לדבר אנגלית בחופשיות, לקרוא ולכתוב גם לאחר שנות שינון ותרגול ארוכות. מסיבה זו בדיוק, במהלך השנים קמו מסגרות אלטרנטיביות ללימודי שפות בכלל וללימודי השפה האנגלית בפרט. מסגרות אלו מושתתות על תפיסה לימודית אחרת ויעילה יותר. לימוד אנגלית למתחילים במסגרות אלה לרוב מחולק לקטגוריות שונות, כדוגמת: רמת השליטה הבסיסית בשפה, תכלית הלימוד ותחום התמחות, כאשר המטרה היא לנסות להקנות שליטה מלאה בשפה וביטחון עצמי ללומדים בדרך הדומה כמה שיותר לרכישת שפת אם.

למה ללמוד אנגלית למתחילים דווקא בברליץ?

בברליץ תזכו בחוויית הלימודים המתקדמת בעולם ותוכלו ללמוד את השפה האנגלית מטובי המורים בישראל. בעזרת שילוב של הטכניקה הייחודית שלנו, המורים האיכותיים והניסיון המצטבר בהוראת השפה האנגלית לקהל הישראלי – תוכלו לדבר אנגלית בתוך מספר שבועות בלבד.

מטרות הקורס

  • לימוד השפה האנגלית
  • הקניית אוצר מילים בסיסי
  • לימוד כתיבת מילים
  • שיפור ההגייה ויכולות השיחה
  • העלאת רמת הביטחון ויכולת הביטוי

קבוצות קטנות ויחס אישי לכל תלמיד

קורסי לימוד האנגלית למתחילים שלנו נערכים בקבוצות קטנות ומועברים על ידי מורים אשר זוהי שפת האם שלהם. הקפדה על מספר מצומצם של תלמידים בכל כיתה מאפשרת לכם להיות בטוחים שתקבלו את היחס שמגיע לכם ותוכלו להתקדם בלימודים בקצב שמתאים לכם.

ליווי אישי ואפשרות לתרגול און ליין

בברליץ תיהנו מליווי אישי לאורך כל תקופת הלימודים ותוכלו לתרגל את האנגלית שלכם בעזרת מערכת הלימוד האיכותית בעולם. בעזרת מערכת ה e-Berlitz, תוכלו ללמוד דרך הסמארטפון או הטאבלט שלכם ולתרגל את החומר הנלמד בקלות ובנוחות – בכל שעה ומכל מקום.

רוצים להתחיל לדברליץ? הירשמו לקורס האנגלית למתחילים עוד היום!