קורס לימוד אנגלית בברליץ – ללמוד אצל הטובים ביותר

לימוד אנגלית בקלי קלות

כאשר עולה הצורך בלימוד שפה מדוברת והבנת הייחודיות של תרבות שונה, ברליץ ערוכה לסייע לך בצורה הטובה ביותר בהשגת יעדך. הצטרף למיליוני האנשים ברחבי העולם שלמדו לדברליץ בהצלחה כל שפה שבעולם.

ללמוד לדבר אנגלית – כי זו השפה הבינלאומית המובילה בעולם

השימוש בשפה האנגלית מהווה היום חלק בלתי נפרד מהחיים החברתיים והעסקיים: טיולים משפחתיים, סרטים, מוזיקה, אינטרנט, אורחים מחו"ל, נסיעות עבודה ועוד. לימודי אנגלית בבית הספר לשפות של ברליץ יאפשרו לך לשפר את יכולת השיחה ולהפוך את שפת האנגלית לאנגלית מדוברת, הניסוח, אוצר המילים והדקדוק באנגלית, באמצעות תרגול סיטואציות מחיי היום יום. קורס אנגלית בברליץ מועבר באמצעות מורים דוברי אנגלית כשפת אם ובאמצעות ערכת לימוד הכוללת: ספר, דיסק שמע לשיפור הבנת הנשמע, מגזין לשיפור הקריאה ולהעשרת אוצר המילים ועוד.

לימודי אנגלית בקלי קלות עם הקורסים של ברליץ

עם BerlitzEnglish תקבל פתרון מושלם לכל צרכיך באמצעות מגוון מסלולים, המציגים את האיזון המדויק בין אנגלית יומיומית לעסקית: אנגלית עסקית, מצבים חברתיים, פגישות ומצגות, דואר אלקטרוני וכתיבה עסקית, משא ומתן, תרבות ופנאי, הגייה נכונה ועוד. על ידי התקדמות ברמות השליטה של ברליץ, המשולבות באפשרות בחירה ממגוון המסלולים החברתיים או העסקיים, תצליח להשיג במהירות את היעדים שהצבת לעצמך, לפתח את הביטחון ולשפר את יכולת התקשורת בשפה האנגלית.

Everything They Can Do, We Can Do Better

לימודי אנגלית עיסקית:

אנגלית עסקית משמשת את עולם העסקים בכל העולם. בעידן בו הגלובליזציה תופסת תאוצה, גובר הצורך בשימוש בשפה האנגלית בכלל ובאנגלית עסקית בפרט.

אנגלית עסקית כוללת בתוכה מונחים, קיצורים, סלנג, מושגים וביטויים, הייחודיים לעולם העסקים ואף הכרחיים להשתלבות והצלחה בשוק העולמי. קורס אנגלית עסקית בברליץ מתמקדים בכתיבת מכתבים רשמיים, שליחת דואר אלקטרוני באנגלית תקנית, בניית הצעה עסקית, ניהול שיחה רשמית באנגלית עדכנית, תקשורת במדיות השונות ובפגישות אישיות, הרצאות בכנסים ועוד.

מטרת קורס אנגלית עסקית  היא הטמעה של אוצר מילים ומונחים מקצועיים, בסביבה בה השימוש באנגלית עסקית הינו יומיומי.

לימודי אנגלית עסקית זוכים בשנים האחרונות לפופולאריות עולמית שכן בעבור יותר ויותר מעסיקים גובר הצורך של ידע זה אצל עובדיהם בגלל אופי העבודה והארגון.  

רוצה לקבל מידע נוסף על קורס לימודי אנגלית עסקית בברליץ? לחץ כאן >>

כל הסיבות הנכונות ללמוד אנגלית בברליץ!

  1. קורס אנגלית בברליץ יקנה לך יכולת אמיתית לדבר אנגלית בקלי קלות.
  2. שיטת הלימוד שלנו מוכחת – עשרות אלפי תלמידים לא טועים!
  3. קורסים באנגלית בקבוצות קטנות עם מורה צמוד בכיתה, ברמות שונות.
  4. לימוד בשפה הנלמדת בלבד – קורס אנגלית מועבר באנגלית בלבד: כך התלמידים מצליחים ללמוד לדבר אנגלית בקלי קלות ובמהירות מפתיעה.
  5. מורים דוברי שפת-אם.
  6. חומרי לימוד שנכתבו על בסיס השיטה המוכחת של ברליץ ומחקר עדכני שערכנו על לימוד שפות בשיתוף פעולה עם חברות עסקיות מובילות בעולם ועם Harvard Business School.
  7. מנוי לאתר BerlitzEnglish שפותח במיוחד כחומר משלים לקורס האנגלית שלנו.
  8. חומרי לימוד ותרגול וערכת מולטימדיה שפותחו במיוחד כחומר משלים לקורס אנגלית.

לברליץ מגוון רחב של הכשרות הן בלימוד אנגלית והן בלימודי שפות אחרות כגון ספרדית, צרפתית ועוד: קורס פרטי, סמי פרטי וקורסים קבוצתיים. תכניות הלימודים ומערך הלמידה מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום ומתווספים לתכנים העשירים והאותנטיים, בהנחיית מורים דוברי שפת אם, ולתכני מולטימדיה מתקדמים ביותר המלווים את מהלכי הקורסים.

לברליץ היצע נרחב בכל תחומי לימודי שפות ומבחר קורסים, היכולים להתאים לכל צורך, דרישה, מטרה, מערכת ותקציב.

על כן, לא פלא שברליץ הינה הבחירה הטבעית עבור מיליוני תלמידים המעוניינים לדבר שפה חדשה.

התחל ללמוד עכשיו כל שפה, ותתחיל לדברליץ בביטחון!