לימוד אנגלית בברליץ

כאשר עולה הצורך בלימוד שפה מדוברת והבנת הייחודיות של תרבות שונה, ברליץ ערוכה לסייע לך בצורה הטובה ביותר בהשגת יעדך. הצטרף למיליוני האנשים ברחבי העולם שלמדו לדברליץ בהצלחה כל שפה שבעולם.

השימוש בשפה האנגלית מהווה היום חלק בלתי נפרד מהחיים החברתיים והעסקיים: טיולים משפחתיים, סרטים, מוזיקה, אינטרנט, אורחים מחו"ל, נסיעות עבודה ועוד. הלימודים בברליץ יאפשרו לך לשפר את יכולת השיחהולהפוך את שפת האנגלית לאנגלית מדוברת, הניסוח, אוצר המילים והדקדוק באנגלית, באמצעות תרגול סיטואציות מחיי היום יום. הקורס מועבר באמצעות מורים דוברי אנגלית כשפת אם ובאמצעות ערכת לימוד הכוללת: ספר, דיסק שמע לשיפור הבנת הנשמע, מגזין לשיפור הקריאה ולהעשרת אוצר המילים ועוד.

עם BerlitzEnglish, יינתן לך פתרון מושלם לכל צרכיך באמצעות מגוון מסלולים, המציגים את האיזון המדויק בין אנגלית יומיומית לעסקית: אנגלית עסקית, מצבים חברתיים, פגישות ומצגות, דואר אלקטרוני וכתיבה עסקית, משא ומתן, תרבות ופנאי, הגייה נכונה ועוד. על ידי התקדמות ברמות השליטה של ברליץ, המשולבות באפשרות בחירה ממגוון המסלולים החברתיים או העסקיים, תצליח להשיג במהירות את היעדים שהצבת לעצמך, לפתח את הביטחון ולשפר את יכולת התקשורת בשפה.

Everything They Can Do, We Can Do Better

לימוד אנגלית עיסקית :

אנגלית עסקית , משמשת את עולם העסקים בכל העולם. בעידן בו הגלובליזציה תופסת תאוצה, גובר הצורך בשימוש בשפה האנגלית בכלל ובאנגלית עסקית בפרט אנגלית עסקית כוללת בתוכה מונחים, קיצורים, סלנג, בתי ספר לשפות תיבות,מושגים וביטויים, הייחודיים לעולם העסקים ואף הכרחיים להשתלבות והצלחה בשוק העולמי. הלימודים מתמקדים בכתיבת מכתבים רשמיים, שליחת דואר אלקטרוני באנגלית תקנית, בניית הצעה עסקית, ניהול שיחה רשמית באנגלית עדכנית, תקשורת במדיות השונות ובפגישות אישיות, הרצאות בכנסים ועוד. מטרת קורס אנגלית עסקית , היא הטמעה של אוצר מילים ומונחים מקצועיים, בסביבה בה השימוש באנגלית עסקית הינו יומיומי.

לימודי אנגלית עסקית , זוכים בשנים האחרונות לפופולאריות עולמית שכן בעבור יותר ויותר מעסיקים גובר הצורך של ידע זה אצל עובדיהם בגלל אופי העבודה והארגון.  

למה ללמוד אנגלית בברליץ?

•יכולת אמיתית לדבר בשפה הנלמדת. מדוברת.
•שיטת לימוד מוכחת.
•קורסים בקבוצות קטנות עם מורה צמוד בכיתה.
•לימוד בשפה הנלמדת בלבד.
•מורים דוברי שפת-אם.
•חומרי לימוד שנכתבו על בסיס השיטה המוכחת של ברליץ ומחקר עדכני שערכנו על לימוד שפות בשיתוף פעולה עם חברות עסקיות מובילות בעולם ועם Harvard Business School.
•מנוי לאתר BerlitzEnglish.שפותח במיוחד כחומר משלים לקורס האנגלית.
•חומרי לימוד ותרגול וערכת מולטימדיה שפותחו במיוחד כחומר משלים לקורס.

לברליץ מגוון רחב של הכשרות, קורס פרטי , סמי פרטי וקורסים קבוצתיים. תוכניות הלימודים ומערך הלמידה מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום ומתווספים לתכנים העשירים והאותנטיים, בהנחיית מורים דוברי שפת אם, ולתכני מולטי מדיה מתקדמים ביותר המלווים את מהלכי הקורסים.

לברליץ היצע נרחב בכל תחומי לימודי שפות ומבחר קורסים, היכולים להתאים לכל צורך, דרישה,מטרה,מערכת ותקציב.

על כן לא פלא שברליץ הינה הבחירה הטבעית עבור מיליוני תלמידים המעוניינים לדבר שפה חדשה.

התחל ללמוד עכשיו כל שפה, ותתחיל לדברליץ בביטחון